Női kézilabda Eb: Románia két góllal nyert Montenegró ellen

2010.12.14. 18:17
Címkék
A dán-norvég közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének 2. fordulójában az I. csoportban Románia a második félidő közepén bemutatott 5–0-s etapját követően már végig vezetve, biztosan nyert Montenegró ellen. A románok hat, míg a montenegróiak négy ponttal várják az utolsó mérkőzést a középdöntőben.

A mérkőzés hőse a 16 kísérletből 11 gólt szerző román kiválóság, Cristina Georgiana Neagu volt, míg a montenegróiak klasszisa, Bojana Popovic 13 lövésből hét gólt szerzett.

A hétfőn súlyos sérülést szenvedő Paula Ungureanut egymaga helyettesítő román kapus, Talida Tolnai 50 százalékos hatékonysággal védett.

 NŐI KÉZILABDA EB
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
II. CSOPORT  
Hollandia–Magyarország  27–19 (15–10)
A MÉRKŐZÉS ONLINE-KÖZVETÍTÉSÉT ITT TALÁLJA MEG!  
Svédország–Franciaország 18.15 (Tv: Sport1)
 Ukrajna–Norvégia  20.15 (Tv: Sport1)
I. CSOPORT
 
Románia–Montenegró 23–21 (13–12)
Ld: Neagu 11,Geiger 4, Manea 3, ill. Popovic 7, Jovanovic 5, Radicevic 3
 
Spanyolország–Oroszország 18.45
Dánia–Horvátország 20.45
Legfrissebb hírek

Hétfői sportműsor: a 16 közé jutásért játszanak a brazilok és a németek, rajt Wimbledonban

Minden más foci
1 perce

Kanada az első nyolcaddöntős, mutatjuk a hétfői programot

Foci vb 2026
14 perce

Eustáquio a 92. percben döntött, és továbblőtte Kanadát a legjobb 16 közé a világbajnokságon

Foci vb 2026
24 perce

Kanada a rendes játékidő ráadásában betalált, és kiejtette Dél-Afrikát

Foci vb 2026
25 perce

Rajongás – Morvai Katalin publicisztikája

Kerékpár
32 perce

Ideális keltető – S. Tóth János jegyzete

Jégkorong
33 perce

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
1 órája

Hét Domb: Milák országos rekordja, újabb világcsúcs

Úszás
1 órája
Ezek is érdekelhetik