Kézilabda: Sinka László lett Százhalombatta alpolgármestere

2010.10.28. 17:20
Címkék
Százhalombatta Város díszpolgára; a Magyar Kézilabda-szövetség elnöke: Sinka László lett Százhalombatta alpolgármestere.  A sportvezető – aki születése óta Százhalombattán él – tagja a Magyar Olimpiai Bizottság elnökségének és az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) végrehajtó bizottságának is.

Sinka László egy civil szervezet, az Értünk Százhalombattai Közéleti Egyesület (ÉSZKE) képviselő-jelöltjeként indult el a 2010. évi őszi önkormányzati választáson és szerzett mandátumot. A társadalmi alpolgármesteri címet betöltő sportvezető a választási kampány során elmondta, hogy lokálpatriótának vallja magát, hiszen végig követte a város fejlődését és mindenkor szívesen vett részt a helyi kulturális és sportéletében.

„Hiszek abban, hogy kizárólag a következetes, kemény és kitartó munka az összefogás erejével ötvözve hozza el számunkra a közös sikert."

Sinka László ma tette le alpolgármesteri esküjét.

Legfrissebb hírek

Elsőként a Békéscsaba jutott a női röplabda Extraliga elődöntőjébe

Röplabda
5 perce

Újpesti győzelemmel kezdődött meg az elődöntő a jégkorong ob I-ben

Jégkorong
32 perce

Későbbre halasztották a női szabadstílusú sízők big air döntőjét a téli olimpián

Téli olimpia 2026
52 perce

Sorsoltak az FA-kupában: a Premier League utolsó helyezettje ellen folytatja a Liverpool

Angol labdarúgás
58 perce

Női kosárlabda NB I: Milica Jovanovics visszatér a DVTK-hoz

Kosárlabda
58 perce

Hosszabbított kapusedzőjével a Zalaegerszeg

Labdarúgó NB I
1 órája

Jelentős változások történtek az NB II-es FC Ajkánál az átigazolási időszak végén

Labdarúgó NB II
1 órája

Az Egyesült Államok az első döntős az olimpia női hokitornáján

Téli olimpia 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik