Férfi kézilabda: Pericset megműtötték, februárban visszatérhet

SIMON JÓZSEFSIMON JÓZSEF
2010.10.29. 15:38
Címkék
Túl van a szeptember óta tervezett térdműtéten, és vasárnap elhagyhatja a kórházat Dejan Perics, az MKB Veszprém szerb kapusa.
Már júniusban is kés alá kellett feküdnie Dejan Pericsnek, a veszprémiek világklasszis kapusának, de akkor a szlovéniai Celjében – a kapus választott hazája Szlovénia – csak úgynevezett porctisztító beavatkozásra került sor.

A térde azonban újra megsérült, és dr. Hangody László professzor, a hasonló problémák specialistája műtétet javasolt. Ezt Budapesten ő maga végezte, s a 39 éves kapus már jobban van.

„Kétórás, nehéz műtét volt – mondta a Nemzeti Sportnak Dejan Perics. – A térdemben a kopott ízületet és csontot kellett megoperálni. Persze még fáj a seb, de ha nem lesz komplikáció, vasárnap hazamehetek. Hangody professzor szerint januárban kezdhetek újra edzeni, s remélhetőleg februárban visszatérhetek.”

Legfrissebb hírek

Téli olimpia: Kanada tíz gólt ütött Franciaországnak a férfi jégkorongtornán

Téli olimpia 2026
4 perce

Itt a téli olimpia első bunyója a hokitornáról – videó

Téli olimpia 2026
8 perce

Gyász: elhunyt a horvát pólólegenda

Vízilabda
12 perce

Gulácsi Péter megsérült, nehezen tartott otthon egy pontot a Leipzig

Német labdarúgás
17 perce

Egy gól is elég volt: az ETO győzelmével két kör után vezeti az NB I-et

Labdarúgó NB I
18 perce

Öt góllal győzött, és csoportelsőként jutott tovább az Esztergom a női kézilabda Európa-ligában

Kézilabda
20 perce

Az Arsenal egy félidő alatt elintézte a Wigant, így továbbjutott az FA-kupában

Angol labdarúgás
36 perce

Családban marad: összecsapott a röplabda Extraligában a két Vasas

Röplabda
54 perce
Ezek is érdekelhetik