Férfi kézilabda NB I: a PLER vendégeként győzött a Kecskemét

2010.04.23. 18:50
A férfi kézilabda-bajnokság 5-8. helyért zajló rájátszásában a Kecskemét 28–25-re győzött a PLER vendégeként.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS, AZ 5-8. HELYÉRT
PLER KC–BB KECSKEMÉT KSE 25–28 (13–10)
Lőrinci sportcsarnok, 200 néző. V: Dobrovics, Tájok
PLER: PAUL – Rév 1 (1), BALOGH ZS. 7, PORDÁN 5, Lékai 4, LENDVAY 5, Bakos Gy. 1. Cs: Novák, Székely (kapusok), Korsós, Forgács 2, Munkácsi, Tóth J. Edző: Adorján Gábor
KECSKEMÉT: NAGY L. – Csorba, BERTA 6 (1), BAJUSZ S. 8 (4), Kekezovic 1, DOBÓ ZS. 3, Varsandán 2. Cs: Boros (kapus), Bíró 3, Belojevic 2, Hruscak, PETRÓ 3. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása: 11. p.: 3–4. 13. p.: 6–4. 37. p.: 15–15. 46. p.: 18–20. 58. p.: 22–25.
Kiállítások: 6, ill. 12 perc
Hétméteresek: 7/1, ill. 6/5
Piros lap: Kekezovic (29. p.)
Adorján Gábor: – Nehéz mérkőzés volt, ahol a gyenge játékunknak köszönhetően vereséget szenvedtünk.
Skaliczki László: – Főleg a jó védekezésünknek köszönhetően és a második félidei remek egyéni teljesítményekkel sikerült az, ami az alapszakaszban egyszer sem.
Piros lap: Kekezovic  (29. p.)
5. Csurgói KK 1 1 25–24 +1  5
6. PLER KC 2 1 1 51–54 –3  5
7. Budapest Bank Kecskemét 2 1 1 52–50 +2  4
8. Balatonfüredi KSE 1 1 26–26 0 2