Női kézilabda NB I: már holnap megműtik Görbicz Anitát

2010.02.17. 20:22
A Nemzeti Sport információi szerint holnap megműtik Görbicz Anitát, a Győri Audi ETO válogatott irányítóját. A klasszis a Békéscsaba elleni bajnoki mérkőzésen sérült meg, várhatóan egy hónap kihagyás vár rá.

A Békéscsaba elleni meccs szünete előtt három perccel Görbicz fájdalmas arccal kapott a térdéhez, majd könnyek között lebicegett a kispadhoz, és miután dr. Balogh Péter, az ETO orvosa kicsit vizsgálgatta a lábát, besántikált az öltözőbe, ahonnan már ki sem jött a második félidőre.

A helyszínen porcsérülést diagnosztizáltak nála, méghozzá abban a térdében, amelyben a szalagjaival is gondjai adódtak. Információnk szerint már holnap megműtik a klasszis irányítót, akire egy hónapos kihagyás vár.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Görbicz Anita még Ashley Cole-t is felülmúlta a BL-döntőt kísérő fesztiválon

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 06:35

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

Borbély Balázs: Boldog vagyok, hogy ilyen sok örömet tudtunk szerezni a szurkolóknak

Labdarúgó NB I
2025.12.21. 08:37

A Győr a Bajnokok Ligájában is könnyedén győzött Debrecenben

Kézilabda
2025.10.25. 19:32

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben

Kézilabda
2025.10.04. 19:32
Ezek is érdekelhetik