Férfi kézilabda: munkába állt Szegeden a régi-új edző

SIMON JÓZSEFSIMON JÓZSEF
Vágólapra másolva!
2009.11.02. 22:43
null
Djukics bemutatkozó beszédét hallgatják játékosai (Fotó: MTI)
Címkék
A Pick-Szeged kispadjáról távozó Vladan Matics edző helyére hétfőn a csapat egykori trénere, Dragan Djukics ült le – és este hat órától megtartotta első edzését.

A belgrádi születésű, 47 éves Dragan Djukics a férfi Bajnokok Ligájában vitézkedő Pick-Szeged régi-új edzője – egyben 2012 nyaráig a brit férfiválogatott szövetségi kapitánya – hétfőn munkába állt a Tisza-parti klubban.

A korábban a macedón és a svájci férfiválogatottat is irányító, nagy tudású mestert Vladan Matics helyére szerződtették. Djukics hétfőn este meg is tartotta az első gyakorlást Krivokapics Miloradéknak.

A visszatért edző a vasárnapi, Valladolid (spanyol) elleni, Szegeden rendezendő BL-csoportmérkőzésen hat év után dirigálja újra a Pick-legénységet.

A szegediek sérült játékosai – Dragan Marjanac, Danijel Andjelkovics és Lele Ákos – is ott voltak az edzésen.

Legfrissebb hírek

A kolozsvári CFR vár a Paksra az Európa-liga selejtezőjének első körében

Európa-liga
28 perce

Jégkorong: igazi sztárparádé várható az olimpián

Jégkorong
34 perce

Cselgáncs-vb: Özbas Szofi a nyolcaddöntőben búcsúzott

Egyéb egyéni
56 perce

Roland Garros: Szabalenka elnézést kért Gaufftól a döntő utáni nyilatkozatáért

Tenisz
58 perce

Az első lépés a budapesti döntő felé: lezajlott az idény első Bajnokok Ligája-sorsolása

Bajnokok Ligája
1 órája

Los Angeles 2028: az olimpiai címvédés Djokovics új motivációja

Tenisz
1 órája

Új fejezetéhez érkezett Szoboszlai és Szalah élcelődése

Angol labdarúgás
1 órája

Idősebb Neymar: A fiam nem csajozás vagy pókerezés közben sérült meg

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik