Női kézilabda NB I: a Hunnia otthonában nyert a Hódmezővásárhely

2009.10.01. 20:17
Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság alapszakaszának ötödik fordulójában a Hódmezővásárhely az újonc Hunnia vendégeként aratott háromgólos győzelmet. A vásárhelyiek ötödik mérkőzésükön másodszor nyertek, a Hunnia negyedszer vesztett.
NŐI KÉZILABDA NB I
2. FORDULÓ
HUNNIA KSK–ASA-CONSOLIS HNKC SE 32–35 (16–19)
Fáy utca, 100 néző. V: Herczeg P., Südi
HUNNIA KSK: Kószó – Kolos 1, Németh N. 2, Forgács, KUPRICSENKOVA 11 (5), NAGY I. 3, SELENKA 4. Cs: Makarenko (kapus), Lázár 1, BARNA 8, Tamás M., Tamás K. 1, Takács 1. Edző: Varga Márta
HÓDMEZŐVÁSÁRHELY: Abramovics – WOLF 5 (1), SOPRONYI 7 (1), FÜLÖP 5, Kudor 5 (1), Ghionea 5, KOROKNAI 7. Cs: Király (kapus), Gaál 1, Antal. Edző: Farkas József
Az eredmény alakulása. 6. p.: 4–4. 17. p.: 9–11. 23. p.: 11–15. 38. p.: 23–23. 47. p.: 27–27
Kiállítások: 2, ill. 4 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 4/3
Varga Márta: – Ötvenöt percig hihetetlen lelkesedéssel játszottunk, de sajnos ez a mérkőzés is hatvan percig tartott. Károsan befolyásolta a végeredményt kapusunk sérülése.
Farkas József: – Gratulálok a Hunniának, nagyon nehéz mérkőzést játszottunk.