Férfi kézilabda BL: továbbjutott a Ciudad Real és a Portland

2007.11.15. 19:28
Két spanyol csapat is pályára lépett a férfi kézilabda Bajnokok Ligája hétközi két találkozóján. A Ciudad Real otthon győzte le a Flensburgot, a Portland a dán Gudme otthonában ért el döntetlent – így mindkét hispán csapat továbbjutott csoportjából.
A D-csoportban a Portland San Antonio a félidőben még 16-14-re vezetett, végül azonban meg kellett elégednie a döntetlennel (29-29). A Portland azonban így is 8 pontos a csoportban, kettővel megelőzi a Gudmét, és már biztos továbbjutó.A G-csoportban a Ciudad Real 3000 néző előtt és a magyar játékvezető-páros, Kékes Csaba és Kékes Pál közreműködése mellett fogadta német riválisát. Az első félidőben még jól tartották magukat a flensburgiak (16-15), végül azonban Alberto Entrerrios és Siarhei Rutenka gólerős játékának köszönhetően biztosan győztek a spanyolok 29-24-re.