Sugárra várva

S. J.S. J.
2004.05.04. 22:44
Címkék
Az FTC válogatott kapusa, Sugár Tímea az ősztől új csapatban folytatja pályafutását. Hogy melyikben?
A válaszra még várni kell, de a szerződtetésére esélyesnek tartott csapatok elnökeihez ezzel a kérdéssel fordultunk: elképzelhető, hogy Sugár a jövőben az ön együttesét erősíti?Gunnar Prokop (Hypo NÖ): – Nem, és azt sem hiszem, hogy másik osztrák klubba sem igazol. Német csapatot sem tudok elképzelni, de dán talán szóba jöhet.
Takács Csaba (Dunaferr): – Nem, Sugárról szó sem volt.
Vanyus Attila (Győri Graboplast): – Összeállt az új keretünk Sugár nélkül.
Bakos Tibor (Vác): – El tudtam volna őt képzelni a csapatunkban, de későn tudtam meg, hogy elhagyja az FTC-t.
Balássi Imre (Cornexi-Alcoa): – Tárgyaltunk Sugárral is.

Nem lettünk sokkal okosabbak akkor sem, amikor Sugár Tímeát is megkérdeztük: mi az, amit leendő csapatáról nyilvánosságra hozhat.
– Egyelőre semmi – válaszolta. – Úgy szól a megállapodásunk, hogy a klub jelenti be a szerződtetésemet, és elfogadom az óhaját. Azt sem mondhatom meg, hogy hazai vagy külföldi együttesről van-e szó. Az FTC-ben azért szóltam előre, mert szerettem volna, ha marad idejük a vezetőknek, ha új kapust akarnak keresni.
Legfrissebb hírek

Érettségiről toppantak be a vb-re, harcoltak azért, amiért kimentek

Egyéb egyéni
5 perce

A spanyol élvonaltól búcsúzó csapat edzőjét nevezték ki az Ajax élére – hivatalos

Minden más foci
21 perce

„Ausztriának nincsenek Szoboszlai Dominikjai vagy Kerkez Milosai”

Foci vb 2026
47 perce

Haiti kiütötte Új-Zélandot, a Fradi most bemutatkozó csatára is lőtt egy gólt

Foci vb 2026
1 órája

Kinevezte új vezetőedzőjét a Puskás Akadémia – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

NHL: idegenbeli Vegas-sikerrel indult a csata a Stanley-kupáért

Amerikai sportok
1 órája

Lenny Joseph: A Fradiban viselt cipőmben játszom a világbajnokságon

Foci vb 2026
2 órája

Szerdai sportműsor: Eb-elődöntőt játszik a magyar minifutball-válogatott

Minden más foci
9 órája
Ezek is érdekelhetik