F1: kínos – valamiről megfeledkeztek Ausztráliában – kép
A Bernie Ecclestone után az F1 élére kerülő Liberty Media minden eszközzel törekszik arra, hogy eltüntesse az előző tulajdonos „nyomait”, és mindent, ami hozzá kapcsolható – ennek ékes bizonyítéka a 2018-ra hozott arculatváltás, vele együtt az új logó bemutatása is. Ausztráliában, az idény első versenyhétvégéjén ennek ellenére mindössze egy apróságról feledkeztek meg: a régi logóval ellátott táblákat tették ki a rajtrácsra az időmérő után…
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik






