Autósport: három verseny van hátra az ausztrál karrierjéből
Az idény végén felhagy az autóversenyzéssel Mark Webber.
Az ausztrál 2002-től 2013-ig az F1-ben szerepel, azóta az FIA sportautó-világbajnokság mezőnyének tagja.
Az idei szezonból három verseny van hátra, a hét végén Japánban, november 6-án Sanghajban versenyez a mezőny, míg az idényzáró november 19-én Bahreinben lesz.
Webber a visszavonulása után jelenlegi munkaadója, a Porsche nagykövete lesz, emellett folytatja televíziós szakértői munkáját – az F1-es futamokon nem egyszer a dobogós interjúkat is ő készítette.
Legfrissebb hírek

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47
Ezek is érdekelhetik






