F1: Ecclestone egyetért a pilótákkal, de kijavította őket

2016.03.24. 14:47
Bernie Ecclestone, az F1 gazdasági vezetője válaszolt az F1-es pilóták szerdai, a sportág irányításának metódusait kritizáló, az F1-et féltő nyílt levelére. Ecclestone egyetért a versenyzőkkel, de kicsit belekötött a levélbe.

„Nem mindig könnyű, de most egyetértek veletek. Ahogy írtátok, arra kell utasítanunk az F1 tulajdonosait, hogy szervezzék át az irányítást – írta Ecclestone, majd arra kérte a pilótákat, hogy álljanak elő konkrét ötletekkel is. – Bírálni mindig könnyebb, mint megtalálni a megoldást. Jobb lenne, ha ti is gondolkoznátok azon, mi lehet a válasz a kérdésekre.”

Ecclestone aztán odaszúrt a levél íróinak. „Azt írtátok, hogy mindenki a legjobb szándéknak megfelelően cselekszik. Talán elírás lehet. Ha mégsem, akkor úgy lett volna helyes, hogy a legjobb szándékainak megfelelően cselekszik.”

Legfrissebb hírek

Antonelli Miamiban is pole pozícióban; Verstappen az első rajtsorba repítette a Red Bullt

F1
7 órája

Bortoletót kizárták a miami sprintversenyről – hivatalos

F1
9 órája

Az FIA esőveszélyt hirdetett Miamiban, előrébb hozhatják a verseny rajtját

F1
9 órája

Kettős McLaren-siker a miami sprintversenyen! Leclerc harmadik a Ferrarival

F1
12 órája

Alonso és Stroll is megkapta a rajtengedélyt a miami sprintversenyre

F1
18 órája

A Mercedest meglepte a McLaren és a Ferrari előrelépése; a Red Bull örül, hogy lerázta a középmezőnyt

F1
18 órája

Elhunyt Alex Zanardi autóversenyző és paralimpiai bajnok

Egyéb autó-motor
19 órája

Az FIA bizarr hibát követett el – Albon büntetést kapott a miami sprintidőmérő után

F1
20 órája
Ezek is érdekelhetik