F1: rendőrök őrzik a kedden hazatért Schumacher házát

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.09.11. 14:00
Állandó rendőri őrizetet igényel Michael Schumacher Genfi-tó melletti villája, mert a hétszeres világbajnok keddi hazatérése óta fotósok és operatőrök hada ostromolja a decemberben síbalesetben súlyos fejsérüléseket szenvedő német lakhelyét.

Schumacher hazaszállításának hírét örömmel fogadta a világsajtó, de sokan megpróbáltak lecsapni a lehetőségre, hogy felvételt készítsenek a legendáról, egy orosz tévécsatorna a közelgő Orosz Nagydíj lázában még többórás élő közvetítést is sugárzott a villáról.

„A glandi rendőrség gyorsan reagált a jelenségre, miszerint zaklathatják a Schumacher családot, éjjel-nappal őrzik a házat, és elküldik azt, aki illetéktelenül a közelébe megy" – írja a Bild, amely a rendőrség szóvivőjét idézve megerősíti, hogy folyamatos marad a felügyelet.

A német lap megtudta, hogy Schumacher hazatérése rendben zajlott, de állandó felügyeletet kap, éjjel-nappal nővérek és fizikoterapeuták gondozzák a hétszeres világbajnokot.

Legfrissebb hírek

A Williams új külsőt villantott a 2026-os idény előtt – videó

F1
22 órája

Jack Doohan a Haasnál folytatja – hivatalos

F1
Tegnap, 11:32

A Ferrari a leggyorsabb, a Mercedes a legszorgalmasabb volt a bejáratáson – képek

F1
2026.01.31. 17:11

A Ferrari megvillant a végén: Hamiltoné az első teszthét legjobb ideje – képek

F1
2026.01.30. 18:46

A Ferrari emelt a tempón; Alonso pályán a merész Aston Martinnal – képek

F1
2026.01.30. 13:49

Gondok a McLarennél; az Aston Martin pályára hajtott, majd megállt a 4. tesztnapon – képek

F1
2026.01.29. 18:26

Alig egy órával a tesztnap vége előtt pályán az Aston Martin is! – videó

F1
2026.01.29. 17:27

A Mercedes mindenki előtt; a Red Bull alkatrészekre vár; az Aston Martin egyelőre sehol – képek

F1
2026.01.29. 10:22
Ezek is érdekelhetik