F1: vizsgálat indult Vettel és Magnussen ellen
Vizsgálat indult Sebastian Vettel és Kevin Magnussen ellen az Ausztrál Nagydíj időmérő edzése után, mert a második szakaszban nem lassítottak le eléggé Kimi Räikkönen kicsúszásának helyszínén, és ennek köszönhetően javítottak időeredményükön. Vettel nem kapott büntetést, Magnussen még vár az ítéletre.
Magnussen a 4. rajtkockát szerezte meg, Vettel viszont hiába javított, csak a 13. lett, és csupán Valtteri Bottas váltócserét követő büntetésénekköszönhetően sorolták előrébb a 12. rajtkockába – lehet, hogy végül mégis hátrébb kerül.
FRISS: Vettelt felmentették, mert a belső kamerás felvételből látszott, hogy lassított. Magnussen ügyében még nincs döntés.
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik






