F1: Schumacher ügynöke reagált a L’Equipe hírére
Sabine Kehm, Michael Schumacher menedzsere hivatalos közleményben reagált a francia L’Equipe mai információjára, amely szerint a grenoble-i kórházban az orvosok megkezdték a decemberi síbalesete óta kómában fekvő hétszeres világbajnok felébresztésének folyamatát.
„Újra nyomatékosítom, hogy bármilyen közlemény, amely nem egyenesen a Michaelt kezelő orvosoktól vagy a menedzsmenttől származik, merő spekulációnak tekinthető. Azt is meg kell ismételnem, hogy egyetlen ilyen szóbeszédet sem fogunk kommentálni” – írta közleményében Sabine Kehm.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik






