F1: Vettel az élre ugrott Texasban, Kovalainen az 5.
A délelőtti ködös, lerobbant helikopteres csonka délelőtti edzés után délután minden rendben ment a Formula–1-es Amerikai Nagydíj pénteki tréningnapján, de tíz perccel a vége előtt fékhiba miatt leállt a bukótérben Max Chilton Marussiája. Az amerikaiak nem hagyták annyiban a dolgot, a mentésre igyekvő traktor a kavicságyba ragadt, és nyolc percig tartott a mentés. A tréninget egyébként Sebastian Vettel zárta az élen Mark Webber és a két Mercedes előtt, az ötödik legjobb időt pedig némi meglepetésre a Kimi Räikkönent helyettesítő Heikki Kovalainen jegyezte.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik






