Jenson Button három rajthelyes büntetést kapott az Amerikai Nagydíjon, mert az első szabadedzésen a piros zászlós megszakításkor a boxba tartva megelőzte egyik riválisát, ami szabálytalan.
Az edzést azért szakították meg, mert nem érkezett meg a pályára a mentőhelikopter.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik





