F1: Semmi veszítenivalónk nem volt - Alonso
Fernando Alonso, a Ferrari kétszeres világbajnoka a Szingapúri Nagydíjon elért második helyezése után elárulta, hogy tisztában voltak azzal a verseny előtt, hogy nem ők a leggyorsabbak, de nyugodtan kockáztathattak, mert nem volt veszítenivalójuk a világbajnokság szempontjából.
„Remek volt a rajtom, és mivel tudtuk, hogy nincs meg a sebességünk, ezért másfajta taktikát kellett választanunk, mint amit a többi csapat kitalált. A végén ez ki is fizetődött. A világbajnokság szempontjából semmi veszítenivalónk sem volt, ezért keményen nyomtuk a gázt, az autó jó volt, és a szurkolók támogatása is segített nekünk " – nyilatkozta Alonso a dobogón.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik






