F1: Barrichello bejelentkezett a Saubernél - sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.09.27. 13:17
A német Auto Motor und Sport értesülései szerint Rubens Barrichello több mint tízmillió eurós szponzorpénzzel bejelentkezett a Formula–1-es Sauber-istálló 2014-es versenyzői állására.

A svájci csapattól szinte biztosan távozik Nico Hülkenberg, aki iránt a Lotus mellett a McLaren is érdeklődik. A német helyére a Sauber új befektetői által pénzelt orosz tinédzser, Szergej Szirotkin érkezhet, de így a 22 éves Esteban Gutiérrez lenne az idősebbik pilóta, ami nem szerencsés.

Az F1-ből a 2011-es idény végén kikerült Barrichello viszont szinte folyamatosan azt hangsúlyozza, mennyire jó állapotban van, és bármikor képes lenne beülni az F1-es autók valamelyikébe. A németek szerint komolyak a szándékai.

Legfrissebb hírek

„Teljes időpazarlás, nagyon gyerekes!” – Verstappent felbosszantották az időmérő után

F1
1 órája

Hadjar rajtbüntetést kapott Sainz feltartásáért – hivatalos

F1
12 órája

Russell szárnyalt a Mercedesszel, és megismételte a tavalyi pole pozícióját Kanadában

F1
14 órája

Norris vette át a vezetést; Leclerc a második helyről várja az izgalmasnak ígérkező kanadai időmérőt

F1
18 órája

„Így nem lehet bajnokságot nyerni” – Vasseur kifakadt az olasz sajtóra

F1
22 órája

„Mindenképpen ott kell lennem a Q3-ban” – Cunoda is megkapja a fejlesztéseket Kanadában

F1
Tegnap, 13:13

A McLaren a legrosszabb péntekjén van túl – a Mercedes meglepetést okoz Kanadában?

F1
Tegnap, 11:08

A Mercedes életre kelt Kanadában: Russell a leggyorsabb a második edzésen

F1
Tegnap, 0:00
Ezek is érdekelhetik