F1: Nagyon agresszívak voltunk - Massa
Felipe Massa állhatott fel a dobogó legalsó fokára a Spanyol Nagydíjon. A brazil pilóta elárulta, hogy a kvalifikációt követően csalódott volt, de a verseny remekül alakult a Ferrari számára.
„Kicsit csalódott voltam a kvalifikációt követően, de a verseny remekül alakult, nagyon agresszívak voltunk. Megszenvedtünk a gumikkal, de végül jól alakult a futam számunkra” – nyilatkozta Massa a pódiumon állva. Massa a pódiumon állva.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik







