F1: a McLaren már nem számít technikai igazgatójára - sajtóhír

2013.02.25. 14:31
Bár a februári autóbemutatók és tesztek során a McLaren-istálló vezetőségének sikerült elcsendesítenie a technikai igazgatóját, Paddy Lowe-ot a Mercedesszel összeboronáló híreket, a brit sajtóban újra megjelent, hogy a szakember a stuttgartiakhoz tart, és 2014-ben biztosan csatlakozik a gárdához.

Bár Martin Whitmarsh, a McLaren csapatfőnöke az új autó bemutatóján azt mondta,Lowe még évekig a McLarennél fog maradni, a Guardian értesülései szerint az 50 éves brit nem véletlenül maradt távol az MP4–28 bemutatójáról, és az idén a versenyeken sem fogjuk látni.

„Lowe 2013 végéig szerződésben marad a McLarennel, de nem dolgozik a csapatnál, inkább csak jegelik, ne vigyen sok friss információt 2014-ben a Mercedeshez” – írta a Guardian.

A téli pletykák szerint Lowe, akit a Mercedes új sportigazgatója, Toto Wolff tavaly a Williams csapatfőnökeként is megkörnyékezett, Ross Brawn helyére érkezhet a Mercedeshez, de ha sikerül átalakítani a műszaki gárdát, együtt is dolgozhatnak.

Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
16 órája

A Ferrari új motorral támad; a Mercedes kész csapatutasításokat alkalmazni Spielbergben

F1
2026.06.25. 17:03

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes

F1
2026.06.16. 11:47

Norris: Ha a Ferrari javít az erőforrásán, akkor megalázza a mezőnyt

F1
2026.06.16. 11:32

A Mercedes felülvizsgálati kérelmet nyújtott be az FIA-nak a bokszutcai gyorshajtásos ügy kapcsán

F1
2026.06.15. 14:51

Hamilton sikere kényes helyzetet teremthet a Mercedesnél: Wolff a csapatutasítások bevezetését fontolgatja

F1
2026.06.15. 08:07

„Nem ilyen versenyt akartam” – Russell szerint rossz volt a stratégia, és aggódik a Ferrari formája miatt

F1
2026.06.14. 22:06

„Most kicsit üresnek érzem magam” – Antonelli megszorongatta volna Hamiltont

F1
2026.06.14. 20:42
Ezek is érdekelhetik