Fernando Alonso a Formula–1-es világbajnokság Amerikai Nagydíjának első két szabadedzése után örömmel konstatálta, hogy autója jobb lett az előző verseny óta. Ennek ellenére szerinte a Ferrari továbbra sem került közelebb a Red Bullhoz.
„Nem meglepő, hogy a két Red Bull áll elöl, mivel a legutóbbi futamokon az ő autójuk volt a legjobb, így a mai eredmény logikusnak mondható. Tisztában vagyunk az erősségeinkkel – ami a csapatmunkában és a megbízhatóságban rejlik –, és ezt a lehető legjobban megpróbáljuk majd kihasználni a küzdelem során. Az újításaink beváltak, ám határozott véleményt csak az adatok teljes kielemzése után fogalmazhatunk meg. Hiába lépünk azonban előre kicsit minden verseny után, ez a riválisainkra is igaz, így a közöttünk levő különbség nem változik" – mondta a Ferrari spanyol pilótája, aki mindkét szabadedzésen a harmadik legjobb időt érte el.
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Fernando Alonso belengette a visszavonulását
F1
2026.06.11. 21:58
Ezek is érdekelhetik





