F1: a Renault októberre kér egyértelmű álláspontot Kubica orvosaitól

2011.09.11. 11:54
Címkék
A Renault-istálló azt kérte a februárban ralibalesetben súlyosan megsérülő Robert Kubica rehabilitációjában részt vevő orvosokat, október második felére százszázalékos biztossággal mondják ki, hogy a lengyel versenyző visszatérhet-e a Formula–1-be. Ha ez nem sikerül, más versenyzőkkel kezd tárgyalni a 2012-es versenyzői állásról.
„Ha Robert visszatérhet az F1-be, és nem nálunk teszi, az nagyon kellemetlen lenne, ugyanakkor a csapatnak az az érdeke, hogy a lehető leghamarabb összeálljon a jövő évi versenyzőpáros – mondta Eric Boullier csapatfőnök. – A lehető legjobb két pilótát kell alkalmaznunk, és ha túl sokáig várunk Robertre, akiről végül kiderül, hogy mégsem áll készen, lemaradunk a nagy lehetőségekről. Szeretem Robertet, jó lenne, ha visszatérne, de azt kérem az orvosaitól, október közepe és vége között mondják meg őszintén, hogy visszatérhet-e 2012-ben. Nem várom el tőle, hogy ugyanolyan gyors legyen, mint a balesete előtt, ez időbe telik, csak arra kérek választ, hogy képes lesz-e újra autóba ülni."
Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: PSG–Liverpool, Barca–Atlético Madrid a labdarúgó BL-ben, Kielce–Szeged a kézi BL-ben

Minden más foci
5 perce

Van-e Szeged-fóbiája a Kielcének?; Az ETO FC öt, a Ferencváros hat győzelemre az aranytól

E-újság
17 perce

A Hapoel Tel-Aviv a Fenerbahcét, az Olympiakosz a Real Madridot verte meg a férfi kosár Euroligában

Kosárlabda
24 perce

„A legutóbbi beszélgetésünkkor azt mondtam neki, hogy hagyja a futballt a fenébe” – Bölöni Lászlót megrázta Mircea Lucescu halála

Minden más foci
26 perce

BJK-kupa: az eső miatt szerdán zárul Tóth Amarissa meccse

Tenisz
28 perce

Megbocsátott tatárjárás – Malonyai Péter publicisztikája

Olasz labdarúgás
29 perce

Budapesti tavasz – Somogyi Zsolt jegyzete

Labdarúgó NB II
29 perce

A 91. percben lőtt góllal nyert az Arsenal a Sporting ellen

Bajnokok Ligája
37 perce
Ezek is érdekelhetik