Formula-1: Hamilton elismerte hibáját, mindenkitől bocsánatot kért

2011.08.29. 08:12
Címkék
Lewis Hamilton vasárnap este elismerte, hogy az ő hibájából történt a Kobajasi Kamuival való ütközése, és a japán pilótától, valamint saját csapatától is bocsánatot kért a Twitteren.

„Megnéztem az eset ismétlését, és el kell ismernem, hogy száz százalékban az én hibámból történt az ütközésünk, mert miután azt hittem, már magam mögött hagytam Kamuit, túlságosan kihúzódtam a pálya szélére, és nem hagytam neki elég helyet" – szólt a koccanás után a pályáról lesodródó, és erősen a falnak csapódó Hamilton első Twitter-üzenete.

„Bocsánatot kérek Kamuitól és a McLaren-csapattól is, utóbbi többet érdemelne tőlem. A legjobbakat, Lewis" – tette hozzá következő üzenetében a pályán adott interjúiban még bizonytalan Hamilton, akinek nem először kell az internetes üzenőfalon keresztül szabadkoznia vasárnapi tettéért ebben az idényben.

Legfrissebb hírek

Eljárt Lionel Messi keze, az MLS pénzbüntetéssel sújtotta a Miami csillagát

Minden más foci
36 perce

Kristoffer Zachariassen: Sosem akartam maratoni futó lenni!

Európa-liga
38 perce

Piros betűs hetek Valterral és Pogacarral a Vuelta a Espanán

Képes Sport
1 órája

A labda után a doktori címre hajt – Korsós György 50 éves

Magyar válogatott
1 órája

Győri változások – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
9 órája

Szombati sportműsor: Vasas–PAFC, MTK–Nyíregyháza az NB I-ben, DVSC–Győr női kézimeccs

Minden más foci
9 órája

A küldetés élén – Simon Zoltán publicisztikája

Labdarúgó NB I
9 órája

Nagy Olivérben most nagyobb volt a drukk; exkluzív interjú Justine Heninnel

E-újság
9 órája