Magyar Nagydíj: Peking olimpiai bajnokai az F1-es futam díszvendégei

2011.07.31. 11:53
Címkék
Több sportoló is tiszteletét teszi a Hungaroringen a hétvégén. Az ausztrál Ken Wallace, a férfi kajak 500 méteres egyéni számának pekingi olimpiai bajnoka már szombaton kilátogatott a Magyar Nagydíj helyszínére, vasárnap pedig a jamaicai Asafa Powell, a szombati budapesti Gyulai István-emlékverseny legnagyobb sztárja is megérkezett Mogyoródra.

„Itt edzőtáborozom Magyarországon, és örömmel jöttem ki a Hungaroringre, hogy személyesen szurkoljak honfitársam, Mark Webber sikeréért. A futam után még elutazom egy versenyre, de rövidesen visszatérek, hiszen Szegeden rendezik idén a világbajnokságot, ahol megszerezhetem az indulási jogot a jövő évi londoni olimpiára” – fogalmazott az ausztrál kajakos világklasszis, aki szerint Webber annak ellenére dobogón végez a magyar futamon, hogy csak a hatodik rajtkockából indulhat.

Vasárnap a Pekingben a 4x100 méteres futóváltóban szintén aranyérmet szerző Powell is a szervezők invitálásának eleget téve érkezett, a sprinter a paddockban elmondta, hogy bár nagy Ferrari-rajongó, és a korábbi években élvezte Michael Schumacher sikersorozatát, most Lewis Hamilton a nagy kedvence.

Legfrissebb hírek

Jövőre hazatérhet a Komárom!

Minden más foci
11 perce

Belekötöttek a párizsiak a BL-elődöntőn, de Nasri nem ezért nem lesz szakértő Budapesten

Bajnokok Ligája
18 perce

Feczkó Tamás: Fáj, hogy nem maradhattam Kispesten

Labdarúgó NB II
28 perce

„El se tudom hinni, hogy ez volt az utolsó mérkőzésem” – Oliver Glasner a Kl megnyerése után

Európa-konferencialiga
57 perce

Négygólos montreali sikerének köszönhetően egy lépésre a nagydöntőtől a Hurricanes – videó

Amerikai sportok
1 órája

Paul Shaw szerint minden idők legerősebb Arsenal-kerete a jelenlegi

Bajnokok Ligája
1 órája

Gazdagabb lett az NB I – Simon Zoltán publicisztikája

Labdarúgó NB I
8 órája

Visszaültek a trónra – Bobory Balázs jegyzete

Kosárlabda
8 órája
Ezek is érdekelhetik