Robert Kubica, a Renault lengyel pilótája elmondta, nagyon nehéz versenyre számít a hétvégi Német Nagydíjon riválisaik fejlesztései miatt.
„Mint mindig, most is arra törekszem, hogy a legjobbamat nyújtsam és a legtöbbet hozzam ki az autóból" – mondta a hétvégi Német Nagydíj kapcsán Robert Kubica.
„Mivel már az összes közvetlen riválisunk használja az F-csatornát, nehéz hétvégére számítok. Biztosítanunk kell, hogy gyorsabbak legyünk, mint a legutóbbi futamon" – vélekedett a lengyel pilóta.
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik





