A Formula–1-es Ferrari istálló elnöke, Luca di Montezemolo leszögezte: a következő szezonban is Kimi Räikkönen és Felipe Massa versenyez majd a csapatnál.
Montezemolo azután állt a nyilvánosság elé, és tört pálcát két jelenlegi pilótája mellett, hogy a sajtóban napvilágot láttak olyan hírek, miszerint a Ferrarihoz érkezne a kétszeres világbajnok, jelenleg a Renault-t erősítő spanyol Fernando Alonso.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






