Max Mosley, a Nemzetközi Automobil-szövtség (FIA) elnöke (képünkön) szerint nem lehet csalásnak hívni azt, amiért Michael Schumachert a versenybíróság megbüntette Monte-Carlóban, a 64. Monacói Nagydíj időmérő edzése után.


Az NSO ajánlja:
Mosley ennek ellenére nem gondolja, hogy a versenybírók rossz döntést hoztak volna, amikor Michael Schumachert megfosztották a kvalifikáción elért eredményeitől, és a rajtrács végére sorolták.
„A döntéshozók ilyenkor minden apró részletet ismernek, tudják, ki mikor fékez, merre fordítja a kormányt, mikor és hol gyorsít, hol milyen gyorsan halad, és így tovább – tette hozzá. – Mindezen információk birtokában erre a következtetésre jutottak. Több órába telt, mire megszületett a döntés, ami azt jelenti, hogy minden apró részletet és szempontot gondosan megvizsgáltak. Ilyen ez a sportág.”
„Ha az ember úgy találja, hogy valaki valami olyasmit tett, amit nem kellett volna megtennie, akkor cselekedni kell.”
Szavazás
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







