Honda: időt adnak Barrichellónak

Vágólapra másolva!
2006.03.22. 14:08
Címkék
A Honda-csapat időt ad Rubens Barrichellónak a beilleszkedésre, miután sokan máris bírálják a Formula-1-es világbajnokság egyik legtapasztaltabb versenyzőjét.

A brazil pilóta a tavalyi szezon után hagyta el – nagy reményekkel – a Ferrarit, miután évekig a hétszeres világbajnok Michael Schumacher társaként szerepelt.

„Adjanak időt Rubensnek! Még néhány versenyt várni kell, hogy tökéletesen alkalmazkodjon a csapathoz – mondta Nick Fry csapatfőnök. – Rubens olyan autót használ, amelyet Jenson Buttonra terveztünk. Most az a feladat, hogy Barrichello igényeire, stílusára módosítsunk néhány beállítást. Remélhetőleg eltaláljuk a középutat, s ő is sikeres lesz”

Button negyedik és harmadik volt Bahreinben és Malajziában, míg Barrichello csak a 15. és a 10. helyen ért célba.
Legfrissebb hírek

Az MU sem tudott megálljt parancsolni az Aston Villának, zsinórban tizedszer nyertek Unai Emeryék

Angol labdarúgás
9 perce

A Kisvárda ritkán látható góllal nyert Debrecenben

Labdarúgó NB I
10 perce

Bodor Boldizsár az Újpest győzelme után: Bárki is jön, én szívesen segítem a munkáját

Labdarúgó NB I
54 perce

Osztrák hokiliga: három fehérvári pont került a fa alá

Jégkorong
1 órája

Női kosárlabda NB I: a DVTK 27 ponttal győzött a Vasas Akadémia otthonában

Kosárlabda
1 órája

Raphinha és Yamal gólja döntött, a Barca nyert az 50 percet tíz emberrel játszó Villarreal otthonában

Spanyol labdarúgás
1 órája

Vívás: taroltak a fővárosi klubok az országos bajnokság csapatversenyén

Egyéb egyéni
1 órája

Litván válogatott védővel erősített az MTK

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik