Videó: Ramos visszanézte a lesgólját, a reakció tökéletes

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.05.31. 10:11
A Real Madrid labdarúgócsapata a madridi városházán is megünnepelte a szombati, Atlético Madrid elleni Bajnokok Ligája-sikert. Mielőtt a királyiak az épület teraszán a szurkolókkal együtt ünnepeltek volna, Manuela Carmena, Madrid polgármestere egy kis fogadást rendezett nekik, amelyen többek között visszanézték a döntő érdekesebb jeleneteit. Ezek között volt Sergio Ramos lesről született gólja is, amelyről a spanyol válogatott védőnek is megvolt a véleménye.

A videó másik érdekes része, amikor egy riporter szintén a lesgóljáról kérdezi a BL-trófeát éppen a kezében tartó Ramost, aki erre szintén csak mosolyogni tudott, és azt felelte: „Ott kellett lenni.”„Ott kellett lenni.”

A JELENET 1:08-TÓL

Legfrissebb hírek

Történelmi metzi siker Budapesten, elveszítette a BL-döntőt a Győri Audi ETO

Kézilabda
2026.06.07. 19:38

Több mint 1400-an vettek részt az újraélesztési kampányban a BL-döntő napján

Bajnokok Ligája
2026.06.05. 12:40

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
2026.06.04. 23:53

Nélkülük – Szöllősi György jegyzete

Bajnokok Ligája
2026.06.04. 00:26

Billy Wright családja a helyszínen tekintette meg a pesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2026.06.03. 11:18

Korszakos csapat-e már Luis Enrique PSG-je?

Bajnokok Ligája
2026.06.02. 10:09

Marco Rossi az NS-nek: Budapest jelesre vizsgázott!

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:37

Tippmixrekordot hozott a budapesti BL-döntő

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 22:36
Ezek is érdekelhetik