N. ZS. 2021.06.12 22:10 Frissítve: 2021.06.12 23:04

Csupasport: Mo Farah rendbe hozná a történteket

A britek négyszeres olimpiai bajnok sztárja gyenge formája miatt nagy bajban van, de nemcsak a tokiói kvalifikációban reménykedik, hanem abban is, hogy kihívója lehet a legjobbaknak 10 000 méteren.

Mint arról korábban beszámoltunk, a britek négyszeres olimpiai bajnok sztárja, Mo Farah négy esztendő után visszatért a pályaversenyzéshez, ugyanis eltökélt szándéka volt, hogy a múlt heti birminghami 10 000 méteres brit bajnokságon elérje az ötkarikás kvalifikációhoz szükséges időeredményt.

Próbálkozása csúnya kudarcot vallott, nyolcadik lett, egy évtized alatt ez volt az első veresége a távon, a 27:28-as kvalifikációs szinttől 22 másodperccel maradt el. Az, hogy miként áll a kudarchoz, a csupasport.hu oldalán olvasható el.

2021.07.09 09:14:52

Atlétika SZABÓ GÁBOR

A 150 éve született Szokolyi Alajos díjmentesen kapott nemességet Ferenc Józseftől.

2021.07.08 21:31:25

Atlétika N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Embert ily gazdaságosan futni, gátat ily tökéletesen venni négyszáz méteren nem láttam, s hinni szeretném, nemcsak nagy eredményeket, új szemléletet is hozhat az új világcsúcstartó, a norvég Karsten Warholm példája.

2021.07.01 08:05:54

Atlétika VINCZE SZABOLCS

Háromszor járt Budapesten, legutóbb 2019-ben, az Év Sportolója Gála díszvendégeként.

2021.05.24 09:19:56

Atlétika L. PAP ISTVÁN

Négy olimpián nyert érmet, s egyedüli sportolóként futott világcsúcsot 100, 200 és 400 méteren.

2021.04.14 19:31:32

A fedett pályás Európa-bajnokságon 8. lett, minden idők legjobb magyar téli Eb-döntős idejével.