MLB: csúszik a nagydöntő harmadik meccse

2022.11.01. 09:20
Esőzés miatt elmaradt az MLB-döntő harmadik, egyben első philadelphiai mérkőzése (Fotó: Getty Images)
Eredetileg magyar idő szerint kedd hajnalban rendezték volna az észak-amerikai profi baseball-liga (MLB) nagydöntőjének első philadelphiai mérkőzését a helyi Phillies és a Houston Astros között, ám esőzés miatt a találkozót a negyedik meccs időpontjában, szerdán hajnali 1-kor pótolják – ha az időjárás is engedi.

Mint arról beszámoltunk, a döntő (World Series) első felvonását a házigazda Houston Astros úgy vesztette el 6–5-re a Philadelphia Phillies ellen, hogy három inning után 5–0-ra vezetett.

A második houstoni találkozón viszont már egyenlített az elmúlt hat évben negyedszer döntőző Astros (5–2).

A felek harmadik mérkőzését már Philadelphiában rendezték volna magyar idő szerint kedd hajnalban, de a találkozót esőzés miatt szerdán 1 órától pótolják.