Roland Garros: Murray meccse döntő szett 7:7-nél szakadt félbe

2014.05.31. 21:58
Nem tudta befejezni szombati mérkőzését a francia nemzetközi teniszbajnokságon Andy Murray: a wimbledoni győztes skót játékos 7:7-re állt a döntő játszmában a német Phillipp Kohlschreiber ellen, amikor a rossz látási viszonyok miatt a szervezők a folytatás halasztása mellett döntöttek. Murray ugyan szetthátrányból fordított a meccsen, ám befejezni nem tudta az összecsapást, Kohlschreiber pedig hatalmas küzdelemre késztette őt a meccs második felében.

A játéknap további eredményeit itt találja!A játéknap további eredményeit itt találja!

ROLAND GARROS, PÁRIZS (25 018 000 euró, salak)
FÉRFI EGYES, 3. FORDULÓ
Gasquet (francia, 12.)–Verdasco (spanyol, 24.) 3:6, 2:6, 2:2-nél sötétedés miatt félbeszakadt
Murray (brit, 7.)–Kohlschreiber (német, 28.) 3:6 6:3 6:3 4:6 7:7-nél sötétedés miatt félbeszakadt