R. B. 2021.04.21 16:18 Frissítve: 2021.04.21 17:29

Barca: „Az UEFA nem törődik a játékosokkal. Csak a pénz számít”

Ronald Koeman, az európai Szuperligához csatlakozó FC Barcelona holland vezetőedzője szerint a labdarúgóknak túl sok mérkőzést kell játszaniuk.

Ronald Koeaman egyetért Gerard Piquével (Fotó: AFP)

A napokban kirobbanó Szuperliga-botrányról Gerard Piqué, a Barca világ- és Európa-bajnok hátvédje a Twitteren azt írta: „a futball a szurkolóké”.

Ennek kapcsán újságírók a szerdai sajtótájékoztatón megkérdezték Koeman véleményét.

„Nem akarok sokat beszélni a témáról, de egyetértek Piquével – idézi a Marca Ronald Koemant. Sokat beszélnek a Szuperligáról, a Bajnokok Ligájáról, ám az UEFA nem törődik a labdarúgókkal, akik rengeteg meccset játszanak. Csak a pénz számít. Nézzék meg a versenynaptárt! Holnap este tíz órakor játszunk…”

A Barcelona csütörtökön helyi idő szerint 22 órakor csap össze a Getaféval.

2021.05.16 18:23:21

Spanyol labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Nacho nagyon fontos gólt szerzett, ez döntött a rangadón, de nincs a saját kezében a sorsa a címvédőnek.

2021.05.16 17:13:11

Spanyol labdarúgás BALÁZS DÁVID KÁROLY

A Barcelona lemondhat a bajnoki címről, mi több, a harmadik helyért is meg kell küzdenie az utolsó fordulóban.

2021.05.13 17:02:45

Spanyol labdarúgás P. K.

A címvédő 4–1-re nyert a Granada vendégeként, így ismét két pont a hátránya a listavezető Atlético Madriddal szemben.

2021.05.11 21:41:49

A katalánoknak nagyon nem megy mostanában a Levante otthonában, a 3–3 most vereséggel ér fel.

2021.05.09 15:22:24

A címvédő elképesztő mérkőzésen játszott döntetlent a Sevillával, Eden Hazard a 94. percben egyenlített.