Atlético Madrid: két évvel megrövidítették Simeone szerződését

Vágólapra másolva!
2016.09.16. 14:07
null
A felek szerint szükséges volt a módosítás (Forrás: Reuters)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Atlético Madrid és Diego Simeone két évvel megrövidítette a tréner eredetileg 2020-ig szóló szerződését.

 

Simeone márciusban írta alá 2020-ig szóló szerződéshosszabbítását az Atléticóval, most mégis megváltoztatták a szerződés hosszát, így az már csak 2018-ig szól. A tréner szerint egyetértettek abban a csapattal, hogy módosítani kell.

„Szükséges volt a változtatás, és úgy gondoljuk, hogy helyesen cselekedtünk – mondta az argentin edző, majd megnyugtatta a szurkolókat. – Amit aláírtunk az új szerződésben, az magánügy. Ezzel a módosítással nem változott semmi. Boldog vagyok az Atléticónál, továbbra is a szívem vezérel. Ha nem akarnak két év múlva elküldeni, akkor megint hosszabbíthatunk.”

Az argentin szakembert a szerződéshosszabbítása előtt szóba hozták többek között a PSG-vel, az Arsenallal és a Chelsea-vel is.

Legfrissebb hírek

Mikautadze első bajnoki gólja is kellett a Villarreal sikeréhez; idegenben nyert a Sevilla

Spanyol labdarúgás
6 órája

Militao és Mbappé is távolról volt eredményes – az Espanyol legyőzésével továbbra is hibátlan a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
11 órája

Semmi nem jött össze a Gironának, kettős emberhátrányban kaptak ki a katalánok

Spanyol labdarúgás
13 órája

Folytatódik a Real Sociedad pocsék idényrajtja, simán nyert odahaza a Betis

Spanyol labdarúgás
2025.09.19. 23:10

A Barcelona 112 millió euróval kevesebbet költhet fizetésekre, mint az előző idényben

Spanyol labdarúgás
2025.09.19. 18:20

Nem a Camp Nouban fogadja a PSG-t a Barcelona – hivatalos

Bajnokok Ligája
2025.09.19. 10:44

Simeone harcolna az inzultusok ellen, reagált az őt provokáló Liverpool-szurkoló

Bajnokok Ligája
2025.09.18. 10:14

A Chelsea költött legtöbbet a keretére, öt Premier League-klub jár 1 milliárd felett

Minden más foci
2025.09.17. 13:29
Ezek is érdekelhetik