Találatok a wta torna címkére

Találatok száma: 38

Tenisz: először nyert WTA-tornát a 21 éves észt

2017-06-18 15:22:51

Anett Kontaveit nyerte a hollandiai 's-Hertogenbosch városában megrendezett füves pályás női tenisztornát.

tenisz WTA torna Anett Kontaveit

Tenisz: a 2012-es győztes sikeres bemutatkozása Miamiban

2017-03-24 10:52:26

Agnieszka Radwanska bejutott a harmadik fordulóba a miami kemény pályás tenisztornán. Az ötödikként rangsorolt lengyel játékos első meccsén a kínai Vang Csiangot búcsúztatta két szettben. A 105 percig tartó ütközet első játszmája kimondottan szorosra sikerült (71 percig tartott), a második viszont rendkívül sima (34 perc) lett.

tenisz WTA torna WTA Miami ATP torna ATP Miami

Tenisz: az olimpiai bajnok remekelt Indian Wellsben

2017-03-09 09:28:38

A tavaly olimpiai bajnok Monica Puig mindössze két játékot veszítve jutott tovább a második fordulóba az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz WTA torna WTA Indian Wells

Tenisz: Babos erőnyerő Indian Wellsben, Fucsovics selejtez

2017-03-07 11:42:44

Erőnyerőként csak a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe Babos Tímea a héten kezdődő Indian Wells-i kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA torna WTA Indian Wells Fucsovics Márton Babos Tímea ATP torna

Tenisz: Babos törökkel kezd a BOK-ban, Gálfi és Stollár top 100-assal

2017-02-19 16:43:09

Az első helyen kiemelt Babos Tímea a török Ipek Soylu ellen kezdi meg szereplését egyesben a jövő héten a budapesti, 226 750 dollár összdíjazású női kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA torna WTA Budapest Stollár Fanny Gálfi Dalma Babos Tímea

Tenisz: újabb favorit búcsúzott Szöulban; Jankovics döntős

2016-09-23 16:25:48

A Szöulban zajló, 426 750 dollár összdíjazású WTA-torna negyeddöntőjében a második helyen kiemelt svéd Johanna Larsson két szettben kapott ki a spanyol Lara Arruabarrenától.

tenisz WTA torna WTA Szöul WTA Kanton

Tenisz: Babos Tímea negyeddöntős párosban

2016-08-23 06:47:03

Babos Tímea – Jaroszlava Svedova oldalán – párosban bejutott a New Haven-i WTA-torna negyeddöntőjébe.

tenisz WTA torna WTA New Haven Babos Tímea

Tenisz: Babos és Jani 42 perc alatt nyert a negyeddöntőben

2016-08-02 22:10:28

A brazíliai WTA-tornán a párosok mezőnyében harmadik helyen kiemelt Babos Tímea, Jani Réka kettős a negyeddöntőben könnyedén, mindössze 42 perc alatt, csupán egy gémet elbukva 6:0, 6:1-re győzött a Veronica Cepede (paraguayi), Tereza Martincová (cseh) duó ellen.

Babos Tímea Jani Réka WTA torna tenisz

Tenisz: Djokovics megdolgozott a kétszettes győzelemért

2016-07-27 22:54:47

Az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics két szettben nyert a Torontóban zajló ATP-torna második fordulójában, de luxemburgi ellenfele, Gilles Müller kemény csatára kényszerítette őt. A világelsőnek 104 percet kellett a pályán töltenie, és 14 gémet kellett megnyerni.

tenisz WTA torna WTA Montreal Novak Djokovics ATP torna ATP Toronto

Tenisz: Olivo állhat bosszút a hamburgi közönség kedvencén

2016-07-13 23:23:41

Az első helyen kiemelt Philipp Kohlschreiber bejutott a legjobb nyolc közé a Hamburgban zajló salak pályás férfi tenisztornán. A hazai közönség kedvence a világranglistán 144. argentin Nicolás Kickert győzte le szetthátrányból fordítva. Kohlschreiber a negyeddöntőben egy újabb top százon kívüli argentinnal, Renzo Olivóval (153.) találkozik.

tenisz WTA torna ATP torna

Tenisz: Hamburgban két kiemelt az 1. fordulóban búcsúzott

2016-07-12 23:12:40

A második helyen kiemelt francia Benoit Paire kedden már az első fordulóban búcsúzott a Hamburgban zajló, férfi tenisztornán. Hozzá hasonlóan kiesett a negyedikként rangsorolt német Alexander Zverev is, de a torna favoritjának számító honfitársa, Philipp Kohlschreiber is megszenvedett a továbbjutásért, ugyanis csak három szoros játszmában verte az argentin Carlos Berlocqot.

Tenisz: jövőre a Margitszigeten ATP-, a Symában WTA-torna

2016-07-01 13:06:09

Jövőre ATP- és WTA-tenisztornának is otthont ad Budapest. A magyar szövetség (MTSZ) pénteki sajtótájékoztatóján Szűcs Lajos elnök közölte, a bukaresti viadalt váltó férfi versenyre az addigra újjáépülő margitszigeti teniszközpontban kerül sor április végén, míg a riói torna helyére került női viadalt februárban rendezik meg, várhatóan a Syma Csarnokban.

tenisz WTA torna WTA Budapest ATP torna ATP Budapest

Tenisz: Babos Tímea már elődöntős párosban

2016-06-22 19:02:14

Babos Tímea – oldalán Jaroszlava Svedovával – bejutott az elődöntőbe a 712 ezer dollár (196.5 millió forint) összdíjazású eastbourne-i füves pályás női tenisztorna páros versenyében.

tenisz WTA torna WTA Eastbourne Babos Tímea

Tenisz: szetthátrányból lett meg a 37. tornagyőzelme Murraynek

2016-06-19 18:35:18

Az 1.93 millió euró összdíjazású, londoni ATP-tornát az első helyen kiemelt favorit, Andy Murray nyerte meg. Halléban ugyancsak hazai versenyző diadalmaskodott az 1.83 millió euró összdíjazású ATP-tornán, bár utóbbiban eleve két német játékos jutott be a döntőbe, egyikük sem kiemeltként.

tenisz WTA torna WTA Mallorca WTA Birmingham Andy Murray ATP torna

Tenisz: Federer már a legjobb négy között Halléban

2016-06-17 22:28:52

Az első helyen kiemelt svájci Roger Federer bejutott az elődöntőbe az 1.83 millió euró összdíjazású, Halléban zajló ATP-tornán, miután a harmadik fordulóban két szettben legyőzte a belga David Goffint.

tenisz WTA torna WTA Mallorca WTA Birmingham Roger Federer Andy Murray

Tenisz: Babosék párosa 6:2-es nyitány után búcsúzott

2016-06-16 22:20:32

Babos Tímea és a grúz Okszana Kalasnyikova párosa megnyert (6:2) első szett után kapott ki szuper rövidítésben a Johanna Konta (brit), Elina Szvitolina (ukrán) kettőstől a 780 ezer dollár összdíjazású, Birminghamben zajló WTA-torna páros küzdelmének első fordulójában.

tenisz WTA torna WTA Mallorca WTA Birmingham Babos Tímea ATP torna

Tenisz: Federer nyolcaddöntős, A. Radwanska nem

2016-06-15 21:01:15

A nyolcaddöntőben folytathatja szereplését az 1.83 millió euró összdíjazású, Halléban zajló ATP-tornán az első helyen kiemelt svájci Roger Federer, miután az első fordulóban két szettben nyert a világranglista 88. helyén álló német Jan-Lennard Struff ellen.

tenisz WTA torna WTA Mallorca WTA Birmingham ATP torna ATP London

Tenisz: Berdych és Troicki az első fordulóban búcsúzott

2016-06-14 21:34:43

Tomás Berdych és Viktor Troicki is az első fordulóban búcsúzott az 1.8 millió euró összdíjazású hallei füves pályás tenisztornán.

ATP torna ATP London ATP Halle WTA Birmingham WTA Mallorca WTA torna

Tenisz: Wawrinka–Cilic és Thiem–Zverev a döntőkben

2016-05-20 18:51:30

A Genfben zajló, 556 ezer euró összdíjazású ATP-torna döntőjében Stan Wawrinka (svájci, 1.)–Marin Cilic (horvát, 3.) összecsapást rendeznek. Nizzában a címvédő Dominic Thiem (osztrák, 1.) döntőbeli riválisa Alexander Zverev (német, 8.) lesz.

tenisz WTA torna ATP torna ATP Nizza ATP Genf

Tenisz: Babos Tímea kikapott az elődöntőben Bacsinszkytól

2016-04-29 17:54:59

Az ötödik helyen kiemelt Babos Tímea 6:4, 7:5-re kikapott az első helyen kiemelt svájci Bacsinszky Tímeától a rabati salakpályás tenisztorna elődöntőjében. A svájci játékos a döntőben a WTA-világranglista 186. helyén álló Marina Erakoviccsal játszik.