Találatok a WTA Monterrey címkére

Találatok száma: 12

Tenisz: Keys legyőzte a korábbi világelsőt a döntőben

2019-04-07 22:08:47

Madison Keys nyerte meg a charlestoni női tenisztornát: az amerikai játékos a vasárnapi döntőben a korábbi világelső dán Caroline Wozniackit győzte le. A mexikói Monterreyben Viktorija Azarenka feladta a Garbine Muguruza elleni finálét.

WTA Monterrey WTA Charleston Viktorija Azarenka Madison Keys Garbine Muguruza Caroline Wozniacki

Női tenisz: Azarenka először döntős a fia megszületése óta

2019-04-07 09:56:59

Fia 2016 decemberi megszületése óta először jutott be WTA-torna döntőjébe Viktorija Azarenka, a fehérorosz teniszező a monterreyi kemény pályás női tenisztorna elődöntőjében három szettben győzött a német Angelique Kerber ellen.

tenisz WTA Monterrey Viktorija Azarenka Monterrey Angelique Kerber

Tenisz: Arn legyőzője a negyeddöntőben esett ki

2019-04-06 08:37:18

A hetedik helyen kiemelt, francia Kristina Mladenovic két játszmában kikapott a másodikként rangsorolt, spanyol Garbine Muguruzától a monterreyi kemény pályás női tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

tenisz WTA Monterrey Kristina Mladenovic Arn Gréta

Tenisz: Arn Grétának a nyolcaddöntő jelentette a végállomást Monterreyben

2019-04-04 17:05:10

Arn Gréta két szettben (6:0, 6:2) kikapott Kristina Mladenovictól a 250 ezer dollár (71.5 millió forint) összdíjazású monterreyi kemény pályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Tenisz: megvan, ki lesz Babos ellenfele a monterreyi döntőben

2018-04-08 07:35:21

A spanyol Garbine Muguruza lesz Babos Tímea ellenfele a monterreyi WTA-torna fináléjában. Az első kiemelt 6:0, 7:5-re legyőzte a román Ana Bogdant a mexikói teniszverseny elődöntőjében.

WTA Monterrey Garbine Muguruza Babos Tímea

Tenisz: Babos nagy csatában kikapott párosbeli partnerétől

2017-04-08 01:34:32

Babos Tímea három játszmában kikapott az orosz Anasztaszija Pavljucsenkovától – idei párospartnerétől – a Monterreyben zajló kemény pályás WTA-teniszverseny pénteki negyeddöntőjében.

WTA Monterrey Babos Tímea Anasztaszija Pavljucsenkova tenisz

Tenisz: Babos Tímea már negyeddöntős Monterreyben

2017-04-06 07:00:41

Az ötödik helyen kiemelt Babos Tímea (MTK) bejutott a mexikói Monterreyben zajló kemény pályás WTA-torna negyeddöntőjébe, miután a második fordulóban simán, mindössze 63 perc alatt győzött a brit Naomi Broady ellen.

tenisz WTA-torna WTA Monterrey Babos Tímea

Tenisz: Babos ismét szembekerül Date Krumm-mal

2014-04-05 08:37:48

Ismét összecsap Date Krumm Kimikóval a monterreyi női tenisztornán Babos Tímea. A magyar játékos egyesben épp a 43 éves japántól kapott ki a második fordulóban, és most a páros elődöntőjében is keresztezik egymást útjaik. Az ázsiai játékos – aki azóta egyesben is a négy közé jutott – a cseh Karolina Plisková oldalán 7:6, 6:3-ra legyőzte az amerikai Maria Sanchez, Coco Vandeweghe párost, így az elődöntőben Babos és fehérorosz partnere, Olga Govorcova ellen lép pályára. Az összecsapás pikantériája, hogy egy éve a magyar és a japán teniszező együtt nyerte meg párosban a viadalt, azaz mindketten címvédők.

tenisz WTA Monterrey Date Krumm Kimiko Babos Tímea

Tenisz: Monterrey ismét áttörést hozott Babos számára

2014-04-01 06:57:33

A 2014-es esztendő során először győzelemmel kezdett egy WTA-tornán Babos Tímea: első számú női teniszezőnk 54 perc alatt győzte le Monterreyben Ximena Hermosót. Babos nyolc viadalon indult ebben a szezonban, egyesben azonban ezeken eddig nem termett számára babér – miközben a Fed-kupában legyőzte a már top ötös Simona Halepet is –, 2012-es tornagyőzelmének helyszíne azonban ismét áttörést hozott: mexikói ellenfelét könnyedén győzte le 6:1, 6:2-re.

tenisz WTA Monterrey Babos Tímea

Tenisz: Még nem vagyok olyan jó, mint tavaly - Babos

2013-04-04 09:42:10

Babos Tímea – címvédőként – sikerrel vette a második fordulót a Monterreyben zajló női tenisztornán, a magyar lány meglepetésre a korábbi világelső szerb Ana Ivanovicsot győzte le három játszmában. Babos szerint fantasztikus volt a hangulat a centerpályán, de még tud ennél is jobban játszani.

Tenisz: Babos háromszettes csatában legyőzte Ivanovicsot

2013-04-04 07:12:17

Babos Tímea a második fordulóban búcsúztatta a korábbi világelső Ana Ivanovicsot a monterreyi tenisztorna második fordulójában. A címvédő magyar lány az első szettet nagy csatában hozta, a másodikat elveszítette, a döntő játszmában azonban ismét ő volt a jobb, így bejutott a következő körbe, ahol a román Monica Niculescu vár rá.

tenisz WTA Monterrey Babos Tímea Ana Ivanovics

Tenisz: a játékot sem veszítő Ivanovics lesz Babos ellenfele

2013-04-03 07:28:06

A világranglista-17., negyedik helyen kiemelt Ana Ivanovics lesz Babos Tímea ellenfele a Monterreyben zajló női tenisztorna második fordulójában. A szerb lány könnyedén vette az első kört: játékot sem veszítve győzte le az orosz Marta Szirotkinát.