Találatok a WTA Granby címkére

Találatok száma: 4

Tenisz: Kaszatkina nyerte a Granbyban rendezett viadalt

2022-08-28 08:49:38

Darija Kaszatkina nyerte a kanadai Granbyban rendezett 251 ezer dollár összdíjazású kemény pályás női tenisztornán, míg az amerikai  Winston-Salemben rendezett  732 ezer dollár  összdíjazású kemény pályás férfi tornát a francia Adrian Mannarino nyerte meg – jelentette a Magyar Távirati Iroda.

WTA Granby Darja Kaszatkina

Tenisz: Babos Tímea párosban kiesett Granbyben

2022-08-24 22:24:44

Babos Tímea – oldalán az amerikai Angela Kulikovval – a nyolcaddöntőben búcsúzott a kanadai Granbyben zajló 251 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztorna páros küzdelmeiben – közölte az MTI.

tenisz WTA Granby Babos Tímea

Tenisz: Bondár Anna nyolcaddöntős Granbyben

2022-08-22 20:31:34

Bondár Anna bejutott a nyolcaddöntőbe a kanadai Granbyben zajló kemény pályás női tenisztornán – közölte az MTI.

tenisz WTA Granby Bondár Anna

Tenisz: a világranglista-152. nyerte a cincinnati tornát; Bondárék győzelemmel kezdtek Kanadában

2022-08-22 07:23:41

A többek között a spanyol Rafael Nadalt is búcsúztató horvát Borna Coric nyerte a Cincinnatiben zajló 6.9 millió dollár összdíjazású kemény pályás tenisztornát a férfiaknál, miután a döntőben két szettben győzte le a görög Sztefanosz Cicipaszt. Bondár Anna győzelemmel kezdett a kanadai Granbyban zajló torna páros versenyében.

férfi tenisz WTA Granby Sztefanosz Cicipasz Borna Coric Bondár Anna ATP Cincinnati