Találatok a Vincent Enyeama címkére

Találatok száma: 15

Ligue 1: hosszabbított a 101-szeres nigériai válogatott kapus

2016-05-26 23:47:33

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 5. helyén végző Lille szerződést hosszabbított 33 éves kapusával, Vincent Enyeamával.

szerződéshosszabbítás Vincent Enyeama Lille Ligue 1

Ligue 1: őrült végjáték után maradtak a PSG mögött

2015-09-18 22:44:10

Nem akármilyen események után zárult 1–1-es döntetlennel a Rennes–Lille mérkőzés péntek este a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójában. A hazaiak az élre ugrottak volna, ha nyernek.

Vincent Enyeama Rennes Paul-Georges Ntep Lille Ligue 1

IFFHS: Neuer megvédte a címét, 2014-ben is ő a legjobb kapus

2015-01-08 10:35:13

A labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó szervezet, az IFFHS a Bayern München kapusát, Manuel Neuert választotta az elmúlt esztendő legjobb kapusának. A második Thibaut Courtois, a harmadik pedig Keylor Navas lett.

Vincent Enyeama Thibaut Courtois Sergio Romero Petr Cech Manuel Neuer Keylor Navas

Afrika: Y. Touré, Enyeama vagy Aubameyang lesz az Év játékosa

2014-12-25 15:22:02

Az Afrikai Labdarúgó-szövetség (CAF) nyilvánosságra hozta annak a három futballistának a nevét, akik közül kikerül a fekete kontinens 2014-ben legjobbnak bizonyuló játékosa. A győztes kilétére a január 8-i lagosi gálán fog fény derülni.

Yaya Touré Vincent Enyeama Pierre-Emerick Aubameyang CAF

Világfutball: Yaya Touré már tudja, kik vehetik el a díját

2014-11-10 13:47:47

Néhány nappal az Afrikai Labdarúgó-szövetség (CAF) után a BBC is nyilvánosságra hozta, kik közül választja ki 2014 legjobb afrikai játékosát. A címet tavaly kiérdemlő Yaya Touré az idén is szerepel az öt jelölt között.

világfutball Yaya Touré Vincent Enyeama Pierre-Emerick Aubameyang Jaszin Brahimi Gervinho

Vb 2014: Rodríguez a csoportkör legjobbja, Besic a 86.

2014-06-27 19:40:20

A FIFA Castrol Indexe szerint a kolumbiai James Rodríguez teljesített eddig legjobban a brazíliai vb-n.

álomcsapat foci vb 2014 Vincent Enyeama Karim Benzema James Rodíguez Ivan Perisic

Videó: „Spori, ne adjon már több szabadrúgást Messinek!”

2014-06-27 17:52:49

Az Argentína–Nigéria mérkőzés szünetében nem mindennapi beszélgetésre került sor: az afrikaiak kapusa, Enyeama arra kérte meg Rizzolit, hogy ne ítéljen több szabadrúgást az argentinoknak.

videó nigériai válogatott foci vb 2014 videó foci vb 2014 argentin válogatott Vincent Enyeama

Lille: hosszabbítást ért az 1035 perces góltalanság

2013-12-06 16:54:37

Vincent Enyeama, a Lille kapusa 1035 perce nem kapott gólt a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, ez pedig szerződéshosszabbítást ért neki.

szerződéshosszabbítás francia bajnokság Vincent Enyeama Lille

Ligue 1: „Ha valaki gólt rúg, fizetem, amit eszik-iszik!"

2013-12-05 16:22:38

Vincent Enyeama, a Lille kapusa 1035 perce nem kapott gólt a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, és közelít a francia rekordhoz. A következő ellenfél edzője fizetni is hajlandó annak, aki megtöri a sorozatát.

Vincent Enyeama Lille Bordeaux

Ligue 1: szeptember 15. óta bevehetetlen a Lille kapuja

2013-12-03 20:55:30

Tovább nyújtotta elképesztő hosszúságú sorozatát a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Lille, a Marseille elleni 1–0-val.

Vincent Enyeama Marseille Lille Ligue 1

Ligue 1: nyert és rekordot döntött a betonvédelmű Lille

2013-11-24 16:30:15

A Lille 1–0-ra nyert otthon a Toulouse ellen Pape Ndiaye Souaré 84. szerzett góljával a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján.

francia foci francia bajnokság Vincent Enyeama Lille Ligue 1

Maccabi: győzködik a nigériai kapust, de van márkás B-terv

2013-07-02 08:32:59

Három évre szóló szerződéssel szeretné maradásra bírni nigériai válogatott kapusát, Vincent Enyeamát az izraeli labdarúgóbajnok Maccabi Tel-Aviv, a Győri ETO BL-selejtezőbeli ellenfele.

felkészülés Vincent Enyeama Paulo Sousa ETO-Maccabi

Videó: nem sikerült nyakába kapnia a játékvezetőt

2013-02-11 20:13:11

Különleges módon akarta megünnepelni az Afrika-kupán aratott győzelmét a nigériai labdarúgó-válogatott kapusa. Vincent Enyeama a lefújás után közvetlenül a nyakába akarta „kapni" a játékvezetőt, amiért végre lefújta a döntőt, de pillanatok alatt belátta, hogy terve most nem válik valóra.

videó Vincent Enyeama Nigéria Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa

Vb 2010: a nigériai kapus a labdát hibáztatja az egyik gólért

2010-06-17 20:58:19

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Vincent Enyeama a legutóbbi olyan labdarúgó, aki kritikus hangon szólt a világbajnokságon használt labdáról. A nigériai kapus szerint a Jabulani miatt kapták a görögök elleni vereségüket jelentő gólt.

vb 2010 labdarúgó-világbajnokság labdarúgás foci-vb Vincent Enyeama Nigéria

Vb 2010: nem volt véletlen, hogy Enyeama párharcokat nyert Messi ellen

2010-06-12 22:06:14

Aki látta az Argentína–Nigéria délutáni mérkőzést (1–0), jól emlékezhet Vincent Enyeamára. Az afrikai kapus remekül védett a találkozón, több alkalommal túljárt Lionel Messi eszén is. Mint kiderült, nem volt véletlen, hogy ilyen jól ment a védés az aranylabdás ellen...