Találatok a Sabine Lisicki címkére

Találatok száma: 39

Wimbledon: Stollár Fanny az egyetlen magyar női továbbjutó

2019-06-25 16:37:54

A füves pályás angol nemzetközi teniszbajnokság női egyesének selejtezőjében az első fordulóban Babos Tímea háromszettes mérkőzésen 1 óra 52 perc alatt vereséget szenvedett a német Sabine Lisickitől, így egyéniben elbúcsúzott a további küzdelmektől. A pályafutása első Wimbledonján szereplő Bondár Anna két kiélezett, szoros játszmában kapott ki szintén újonc grúz ellenfelétől. A nap egyedüli magyar győztese Stollár Fanny lett, aki a keddi játéknap legszorosabb és egyik leghosszabb meccsén 2 óra 45 perc alatt győzte le a japán Hibino Naót.

Wimbledon Sabine Lisicki Babos Tímea

Videó: kíméletlenül végzett egy rovarral a labdaszedő, ez még a teniszezőnek is fájt

2019-01-30 17:57:00

Sabine Lisicki kedden kikapott Garbine Muguruzától, így búcsúzott a thaiföldi kemény pályás WTA-tornától. Kettejük összecsapása azonban egy rovar miatt keltett a vártál nagyobb sajtóvisszhangot.

tenisz Sabine Lisicki

Wimbledon: kiesett a kétszeres győztes; Murray továbbjutott

2016-07-02 19:31:49

A kétszeres győztes (2011, 2014) cseh Petra Kvitová két szettben kikapott az orosz Jekatyerina Makarovától a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének második fordulójában. Babos Tímea párospartnere, a kazah Jaroszlava Svedova kiejtette a 2013-as döntős Sabine Lisickit. A férfiaknál Andy Murray magabiztosan nyert az ausztrál John Millman ellen.

tenisz Wimbledon Sabine Lisicki Petra Kvitová Jaroszlava Svedova Andy Murray

Tenisz: Babos legyőzte Lisickit, a harmadik kiemelttel találkozik

2016-04-18 22:28:25

A stuttgarti női tenisztorna 1. fordulójában Babos Tímea egy szoros és egy simább szettben legyőzte a 2013-as wimbledoni döntős német Sabine Lisickit.

tenisz Sabine Lisicki Garbine Muguruza Babos Tímea

Videó: Korda György is megirigyelné a német szépség rekordját

2015-06-18 17:23:12

A német Sabine Lisicki 6:1, 7:6-ra legyőzte a svájci Belinda Bencicet a 731 000 euró összdíjazású birminghami WTA-tenisztorna második fordulójában. A negyedik helyen kiemelt Lisicki a mérkőzés során 27 (!) ászt ütött, ami a rekord lett az egy meccsen ütött legtöbb fogadhatatlan szerva tekintetében. Az eddigi csúcstartó az amerikai Alexandra Stevenson volt huszonöttel.

tenisz Sabine Lisicki Belinda Bencic

Tenisz: ha nem is könnyen, de Serenának megvan a 700. siker

2015-04-01 21:22:56

Serena Williams három játszmában nyert Sabine Lisicki ellen a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna negyeddöntőjében, ezzel megszerezte profi pályafutása 700. győzelmét egyesben.

tenisz Serena Williams Sabine Lisicki Miami

Tenisz: Lisicki Hongkongban nyerte meg a 4. WTA-tornáját

2014-09-14 17:46:26

Sabine Lisicki nyerte meg a hongkongi kemény pályás női teniszversenyt, miután a döntőben 7:5, 6:3-ra legyőzte a cseh Karolína Plískovát. A német játékos a negyedik WTA-tornagyőzelmét aratta.

tenisz Sabine Lisicki Karolína Plískova

Tenisz: döntőben a címvédő, négy között az első kiemelt

2014-09-12 22:29:09

A címvédő Bojana Jovanovszki két játszmában megverte az üzbég Nigina Abdurajmovát a Taskentben zajló kemény pályás női tenisztorna elődöntőjében, így ismét bejutott a fináléba, ahol az olasz Karin Knapp lesz az ellenfele.

tenisz Sabine Lisicki Bojana Jovanovszki

Tenisz: szervarekord a németek „Bum-bumjától” - videó

2014-07-30 10:53:25

Bár vereséget szenvedett a szerb Ana Ivanovicstól a stanfordi női tenisztorna első fordulójában, mégis lehet oka az örömre a németek teniszezőnőjének, Sabine Lisickinek.

sportrekord női tenisz Sabine Lisicki

Wimbledon: Federer bosszút állt a US Openen őt kiejtő spanyolon

2014-07-01 16:03:21

A hétszeres győztes Roger Federer magabiztos győzelmet aratott a spanyol Tommy Robredo ellen az angol nyílt nemzetközi teniszbajnokság negyedik fordulójában, így bejutott a legjobb nyolc közé, ahol honfitársa, a svájci Stanislas Wawrinka lesz az ellenfele, akinek az útja Feliciano Lópezen át vezetett a negyeddöntőbe.

tenisz Wimbledon Tommy Robredo Simona Halep Sabine Lisicki Roger Federer

Tenisz: Lisicki nem dolgozik tovább Hingisszel

2014-06-21 12:36:11

Néhány nappal a wimbledoni torna kezdete előtt Sabine Lisicki és edzője, Martina Hingis útjai elváltak egymástól. Erről a német teniszező adott hírt saját Facebook-oldalán.

tenisz Sabine Lisicki Martina Hingis

Tenisz: csak egy játékot nyert meg a wimbledoni döntős

2014-04-03 23:40:22

A tavaly Wimbledonban döntőt játszó Sabine Lisicki 6:1, 6:0-ra kikapott honfitársától, Andrea Petkovictól a charlestoni salakpályás teniszverseny nyolcaddöntőjében.

tenisz Venus Williams Sabine Lisicki Eugenie Bouchard Charleston Andrea Petkovic

Tenisz: Martina Hingis hét év után újra tornagyőztes

2014-03-30 19:37:16

Martina Hingis a német Sabine Lisicki oldalán megnyerte a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női páros versenyét. A szabadkártyával induló svájci, német kettős a második helyen kiemelt orosz duót, Jekatyerina Makarovát és Jelena Vesznyinát győzte le szuper tie-breakben.

tenisz Szávay Ágnes Sabine Lisicki Miami Martina Hingis

Videó: mókusparádé - szervánál zavarták meg a teniszezőt

2013-08-28 11:03:37

A US Open első fordulójában a nőknél sikerrel kezdett az idén Wimbledonban a döntőig menetelő Sabine Lisicki. A német teniszező 6:2, 7:6-ra győzte le az orosz Vera Dusevinát. Az összecsapást, akárcsak a Tommy Robredo–Marinko Matosevic találkozót, egy mókus zavarta meg. Az állat nem akart lemenni a pályáról, amin a hölgyek jól szórakoztak. Íme!

videó tenisz Vera Dusevina US Open Sabine Lisicki

US Open: Nisikori máris búcsúzott, Lisicki továbbjutott

2013-08-26 21:17:08

A férfi egyesben 11. kiemeltként indult Nisikori Kei már a US Open első fordulójában búcsúzott, miután három szettben kikapott a brit Daniel Evanstól. A nőknél sikerrel kezdett az idén Wimbledonban a döntőig menetelő Sabine Lisicki.

tenisz US Open Sabine Lisicki Nisikori Kei

Tenisz: a második körben búcsúzott a hetedik kiemelt

2013-08-21 06:56:22

A New Haven-i kemény pályás női tenisztorna második fordulójában a hetedik kiemelt német Sabine Lisicke két játszmában búcsúzott az orosz Anasztaszija Pavljucsenkova ellen.

Tenisz: a wimbledoni győztes Bartoli feljött a 7. helyre

2013-07-08 09:03:30

A wimbledoni tenisztornát megnyerő Marion Bartioni a 15. helyről a 7. pozícióba ugrott előre a női világranglistán. A döntős Sabine Lisicki hat helyet javítva a 18., az élen továbbra is Serena Williams áll, de mögötte helyet cserélt Marija Sarapova és Viktorija Azarenka.

tenisz Wimbledon WTA-világranglista WTA Viktorija Azarenka Serena Williams

Videó: parádés labdamenetek a wimbledoni női döntőből

2013-07-07 09:10:44

Ahogy arról már beszámoltunk, Marion Bartoli nyerte meg a wimbledoni tenisztorna női egyesének döntőjét Sabine Lisicki ellen. A francia alaposan túljátszotta német riválisát, Lisicki csak a második szettben nyújtott elfogadhatót, de ez is kevésnek bizonyult. Bartoli 6:1, 6:4-re győzött, 28 évesen először nyert Grand Slam-tornát. Összefoglaló.

videó Wimbledon Sabine Lisicki Marion Bartoli

Wimbledon: Lisicki nem bírta idegekkel, Bartoli a bajnok

2013-07-06 16:32:26

Női egyesben a francia Marion Bartoli nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokságot, miután a döntőben 6:1, 6:4-re nyert a német Sabine Lisicki ellen, aki a meccs nagy részében a sírással küszködött, többször el is tört nála a mécses.

tenisz Wimbledon Sabine Lisicki Marion Bartoli

Wimbledon: a női egyes döntője élőben az NSO-n

2013-07-06 14:36:18

Biztos, hogy új Grand Slam-győztest avatnak ma női teniszben, ugyanis a wimbledoni döntőt Sabine Lisicki és Marion Bartoli vívja. Utóbbi egyszer már eljutott idáig, a német hölgy viszont először játszik GS-finálét. Kövesse figyelemmel a mérkőzés alakulását folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!