Találatok a Roberto Bautista címkére

Találatok száma: 15

Tenisz: Halep továbbjutott, Bautista kiesett Cincinnatiben

2021-08-17 23:36:17

A 12. helyen kiemelt Simona Halep a legjobb 32 közé jutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

WTA Cincinnati Simona Halep Roberto Bautista ATP Cincinnati

Tenisz: két kiemelt is a tizenhat között búcsúzott Kitzbühelben

2021-07-28 21:01:47

A második helyen kiemelt spanyol Roberto Bautista és honfitársa, a negyedikként rangsorolt Albert Ramos is a nyolcaddöntőben búcsúzott az ausztriai Kitzbühelben zajló 481 ezer euró (174 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz Roberto Bautista Kitzbühel Atlanta Albert Ramos ATP Kitzbühel

Tenisz: kiesett a második kiemelt a 16 között Gstaadban

2021-07-21 19:03:01

A második helyen kiemelt Roberto Bautista már a nyolcaddöntőben kiesett a Gstaadban zajló, 419 470 euró (150 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán, míg Umagban a szintén 419 ezer eurós összdíjazású és salakos tornán az első kiemelt Albert Ramos bejutott a negyeddöntőbe – számolt be róla az MTI.

Roberto Bautista ATP Gstaad

Tenisz: Medvegyev a negyeddöntőben búcsúzott Miamiban

2021-04-01 08:38:50

Az első helyen kiemelt Danyiil Medvegyev búcsúzott a negyeddöntőben a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyében – írja a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Roberto Bautista Danyiil Medvegyev

Tenisz: meccslabdáról fordított Bautista Miamiban

2021-03-31 00:21:32

A hetedik helyen kiemelt Roberto Bautista mérkőzéslabdáról fordított a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyének nyolcaddöntőjében – írja az MTI.

Roberto Bautista John Isner

Tenisz: Goffin ötödik trófeáját nyerte meg Montpellier-ben

2021-02-28 23:42:19

David Goffin nyerte meg a 324 ezer euró (113.4 millió forint) összdíjazású montpellier-i kemény pályás férfi tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte a spanyol Roberto Bautistát – írja az MTI.

tenisz Roberto Bautista David Goffin ATP-torna

Tenisz: Bautista egyik célja, hogy karrierje során ATP-vb-n szerepeljen

2020-05-19 14:20:33

Roberto Bautista Agut spanyol teniszező céljai között szerepel, hogy karrierje során ATP-világbajnokságon szerepelhessen.

tenisz Roberto Bautista ATP-vb

Tenisz: Federer újabb nagy csatát nyert meg Halléban

2019-06-21 20:34:36

Tizenötödik alkalommal jutott be a hallei füves pályás tenisztorna elődöntőjébe a kilencszeres bajnok Roger Federer, aki a németországi verseny negyeddöntőjében a spanyol Roberto Bautista Agutot győzte le három játszmában (6:3, 4:6, 6:4), 1 óra 53 perces mérkőzésen.

tenisz Roger Federer Roberto Bautista

Tenisz: Fucsovics kiszenvedte a negyeddöntőt Szófiában

2019-02-07 14:00:53

Fucsovics Márton bejutott a harmadik fordulóba a szófiai, 524 ezer euró (166 millió forint) összdíjazású kemény pályás tenisztornán. A világranglista 47. helyén álló magyar csütörtökön a selejtezőből főtáblára jutott német Yannick Madent győzte le három szettben.

tenisz Yannick Maden Roberto Bautista Fucsovics Márton

Tenisz: győzelemmel tért vissza a világranglista-17. spanyol

2018-07-25 22:00:20

Roberto Bautista szetthátrányból legyőzte a szintén spanyol Jaume Munart a gstaadi salakpályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Roberto Bautista

Tenisz: Del Potro legyőzte a Zverevet Acapulcóban

2018-03-02 20:06:27

Juan Martín del Potro bejutott a döntőbe az acapulcói férfi tenisztornán.

tenisz Roberto Bautista Pablo Cuevas Lucas Pouille Fabio Fognini

Tenisz: négy között az első kiemelt Bautista Szentpéterváron

2017-09-22 23:56:55

Az első helyen kiemelt spanyol Roberto Bautista könnyed győzelemmel jutott be az elődöntőbe pénteken az egymillió dollár (258 millió forint) összdíjazású szentpétervári kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Roberto Bautista Mischa Zverev

Tenisz: Babos legyőzője nyerte a New Haven-i tornát

2017-08-27 20:05:26

A 2. fordulóban Babos Tímeát búcsúztató Daria Gavrilova nyerte meg a New Haven-i kemény pályás tenisztornát. Az ausztrál játékos Dominika Cibulkovát verte meg a döntőben. A férfiak winston-salemi viadalán a spanyol Roberto Bautista diadalmaskodott.

tenisz Roberto Bautista Daria Gavrilova

Tenisz: Radwanska kiesett a négy között; Bautista menetel

2017-08-26 16:22:49

Nem jött össze az első és második kiemelt fináléja az egyesült államokbeli New Havenben zajló, 711 ezer dollár (184.15 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Roberto Bautista Agnieszka Radwanska

Tenisz: nem Djokovics–Murray döntőt rendeznek Sanghajban

2016-10-15 13:33:29

Nem lesz Djokovics–Murray döntő a sanghaji tenisztornán, az első helyen kiemelt szerb ugyanis 6:4, 6:4-re kikapott a spanyol Roberto Bautistától, akit eddig mindig megvert. Andy Murraynek nem okozott gondot Gilles Simon legyőzése.