Találatok a Reilly Opelka címkére

Találatok száma: 9

Tenisz: az amerikai adogatógép újra lecsapott, Medvegyev bánta

2020-10-15 18:30:07

A címvédő és első helyen kiemelt Danyiil Medvegyev a nyolcaddöntőben kiesett az 1.4 millió dollár (420 millió forint) összdíjazású szentpétervári kemény pályás férfi tenisztornán – értesültünk az MTI-ből. Kölnben viszont bejutott a nyolc közé az első kiemelt, a német Alexander Zverev.

tenisz Reilly Opelka Danyiil Medvegyev Alexander Zverev ATP Szentpétervár

Tenisz: szórja az ászokat az amerikai adogatógép

2020-10-15 17:03:39

Reilly Opelka, a 23 éves amerikai teniszező egészen elképesztő statisztikával büszkélkedik: adogatóként 1.5 ászt üt, amely háromszor annyi, mint az ATP Tour mezőnyének átlaga – olvasható ki az ATP Tour hivatalos honlapjának statisztikáiból.

tenisz rekord Reilly Opelka

Tenisz: Djokovics a 20. meccsét is megnyerte 2020-ban

2020-08-25 23:06:27

Novak Djokovics két játszmában, 6:2, 6:4-re legyőzte az amerikai Tennys Sandgrent a New Yorkban zajló, eredetileg Cincinnatibe tervezett kemény pályás tenisztorna férfi egyesének harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé, ahol a német Jan-Lennard Struff vár rá.

tenisz Reilly Opelka Novak Djokovics Arina Szabalenka

Tenisz: Balázs Attila legyőzője elveszítette a riói döntőt

2020-02-24 00:17:34

Balázs Attila legyőzője, az olasz Gianluca Mager 7:6, 7:5-re elveszítette a chilei Cristian Garínnal szemben a Rio de Janeiró-i salakpályás ATP 500-as tenisztorna vasárnap esti döntőjét.

tenisz Reilly Opelka Gianluca Mager Cristian Garín Balázs Attila

Tenisz: Rosol meccslabdáról fordított Moszkvában

2019-10-14 23:17:57

Lukás Rosol meccslabdát hárítva nyert az argentin Juan Londero ellen a moszkvai kemény pályás tenisztorna férfi versenyének hétfői versenynapján.

Reilly Opelka Lukás Rosol

Tenisz: a címvédő Isner 19 játékot nyert meg, mégis kiesett

2019-07-25 09:15:48

Az amerikai Reilly Opelka nagy csatában bizonyult jobbnak első helyen kiemelt honfitársánál, John Isnernél az atlantai kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjének szerdai játéknapján.

tenisz Reilly Opelka John Isner

Wimbledon: Wawrinka kikapott a 211 centi magas amerikaitól

2019-07-03 16:56:19

Újabb nagy név búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságon a férfiaknál: Stan Wawrinka öt játszmában kikapott a 21 éves amerikai Reilly Opelkától a második fordulóban. A címvédő Novak Djokovics nem hibázott, három szettben legyőzte az amerikai Denis Kudlát. A nőknél Simona Halep, Karolína Plísková, Caroline Wozniacki, Viktorija Azarenka, Elina Szvitolina és a 15 éves Cori Gauff is bejutott a legjobb 32 közé.

tenisz Wimbledon Viktorija Azarenka Stan Wawrinka Simona Halep Reilly Opelka

Tenisz: egy nap alatt 86 ászt ütött – tornát nyert New Yorkban

2019-02-18 09:37:07

Reilly Opelka győzött a New Yorkban rendezett férfi tenisztornán, az amerikai játékos a vasárnapi döntőben három szettben verte a kanadai Brayden Schnurt.

tenisz Reilly Opelka John Isner Brayden Schnur

Tenisz: a világranglista-837. a címvédővel játszik a négy között

2016-08-06 09:03:42

Az utóbbi három évben győztes amerikai John Isner két játszmában legyőzte honfitársát, Taylor Fritzet az atlantai kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében. A címvédő a legjobb négy között a világranglista 837. helyén álló Reilly Opelkával találkozik.