Találatok a Reilly Opelka címkére

Találatok száma: 30

Tenisz: két kiemelt is kiesett Eastbourne-ben a férfiaknál

2022-06-20 19:28:25

Kiemeltként az ausztrál Alex de Minaur továbbjutott, az amerikai Reilly Opelka és Frances Tiafoe viszont búcsúzott hétfőn az Eastbourne-ben zajló füves pályás tenisztorna férfi versenyétől.

tenisz Reilly Opelka Frances Tiafoe Alex De Minaur ATP Eastbourne

Tenisz: a nyolcaddöntőben búcsúzott Opelka Münchenben

2022-04-28 20:14:48

A harmadik helyen kiemelt amerikai Reilly Opelka a nyolcaddöntőben búcsúzott az 534 ezer euró (201 millió forint) összdíjazású müncheni salakpályás férfi tenisztornán – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

tenisz WTA Reilly Opelka

Tenisz: Goffin nyerte meg a marrákesi, Opelka a houstoni tornát

2022-04-10 20:17:18

A belga David Goffin három szettben legyőzte a szlovák Alex Molcant a Marrákesben rendezett 598 ezer euró (220 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.

férfi tenisz Reilly Opelka David Goffin

Tenisz: Djere nem jutott döntőbe a marrákesi tornán

2022-04-09 21:56:23

A szlovák Alex Molcan és a belga David Goffin jutott döntőbe a Marrákesben zajló salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Reilly Opelka Nick Kyrgios Györe László David Goffin Alex Molcan

Tenisz: Opelka Kyrgiosszal játszik a houstoni elődöntőben

2022-04-08 21:13:59

A harmadik kiemelt amerikai Reilly Opelka az ausztrál Nick Kyrgiosszal találkozik majd a houstoni, 665 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású, salakpályás férfi tenisztorna elődöntőjében.

Reilly Opelka Nick Kyrgios Houston

Tenisz: Ruud visszalépett, Sonego kiesett Rióban

2022-02-18 09:46:58

A második kiemelt Casper Ruud sérülés miatt visszalépett, míg a hatodikként rangsorolt olasz Lorenzo Sonego a második fordulóban kikapott és kiesett a Rio de Janeiró-i salakpályás férfi tenisztornán. A Delray Beach-i kemény pályás férfi tenisztornán a második kiemelt amerikai Reilly Opelka és a harmadikként rangsorolt bolgár Grigor Dimitrov is bejutott a legjobb nyolc közé.

tenisz Rio Reilly Opelka Lorenzo Sonego Grigor Dimitrov Casper Ruud

Tenisz: két rövidítés döntött – Opelka nyerte a dallasi tornát

2022-02-13 22:15:18

A világranglistán 23. Reilly Opelka nyerte meg a 708 ezer dollár (219 millió forint) összdíjazású dallasi kemény pályás férfi tenisztornát, a vasárnapi döntőben két szoros szettben győzte le a szintén amerikai Jenson Brooksbyt.

tenisz Reilly Opelka ATP Dallas

Tenisz: 24–22 a rövidítésben – sosem volt még ilyen az ATP Touron!

2022-02-13 04:12:17

Új teniszrekord született Dallasban: a 211 centiméter magas Reilly Opelka és a 208 centis John Isner mérkőzésén a második szett „rövidítése” soha nem látott hosszúságúra nyúlt, 46 lejátszott labdamenet után előbbi játékos nyert 24–22-re.

tenisz Reilly Opelka John Isner ATP Dallas ATP

US Open: Opelkát megbüntették, beszólt a vezetőségnek

2021-09-05 10:43:37

Tízezer dolláros büntetést kapott táskája miatt – amelyen túl nagy volt a szponzori felirat – a 22. helyen kiemelt Reilly Opelka a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokságon – közölte a Magyar Távirati Iroda.

US Open Reilly Opelka Nikoloz Baszilasvili ATP

Tenisz: Medvegyev ezúttal nem bukta el a kanadai finálét

2021-08-15 23:40:28

Az orosz Danyiil Medvegyev két játszmában legyőzte az amerikai Reilly Opelkát a torontói ATP 1000-es torna vasárnapi döntőjében.

Reilly Opelka Danyiil Medvegyev ATP Toronto

Tenisz: Medvegyev és Opelka vívja a döntőt Torontóban

2021-08-15 10:22:42

Danyiil Medvegyev és Reilly Opelka játssza a döntőt a torontói kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Reilly Opelka Danyiil Medvegyev

Tenisz: a 211 centis óriás először döntős 1000-es tornán

2021-08-14 23:53:10

Reilly Opelka két és fél órás csatában 6:7, 7:6, 6:4-re legyőzte Sztefanosz Cicipaszt a torontói ATP 1000-es kemény pályás tenisztorna elődöntőjében, ezzel életében először döntőbe jutott Masters-versenyen.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Reilly Opelka ATP Toronto

Tenisz: Medvegyev és Isner is elődöntős Torontóban

2021-08-14 08:26:40

Sztefanosz Cicipaszt és Reilly Opelkát követően az orosz Danyiil Medvegyev és az amerikai John Isner is elődöntőbe jutott a Torontóban zajló 3.5 millió dollár (1.05 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán – írja a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Reilly Opelka John Isner Danyiil Medvegyev

Tenisz: Cicipasz és Opelka is elődöntőbe jutott Torontóban

2021-08-13 21:47:33

Sztefanosz Cicipasz és Reilly Opelka elődöntőbe jutott a Torontóban zajló 3.5 millió dollár (1.05 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Reilly Opelka

Tenisz: 38 ászt hozott Kyrgios és Opelka találkozója

2021-08-10 08:44:38

Az amerikai Reilly Opelka fordulatos mérkőzésen legyőzte Nick Kyrgiost a Torontóban zajló kemény pályás férfi tenisztorna 1. fordulójában.

tenisz Reilly Opelka Nick Kyrgios ATP Toronto

Tenisz: Nadal 12-edszer döntős Rómában, Djokovics vár rá

2021-05-15 18:08:35

Rafael Nadal profi pályafutása 500. salakpályás mérkőzésén 6:4, 6:4-re győzött a 211 centiméter magas amerikai Reilly Opelka ellen a római Masters-tornán, ezzel bejutott a döntőbe, amelyben a szombaton két meccset nyerő Novak Djokoviccsal találkozik.

tenisz Reilly Opelka Rafael Nadal Novak Djokovics Lorenzo Sonego ATP Róma

Tenisz: Opelka a negyeddöntőben sem vesztett adogatást

2021-05-14 13:56:25

A 211 centis Reilly Opelka jutott be elsőként az elődöntőbe a római salakpályás tenisztorna férfi versenyében.

ATP-torna Reilly Opelka Róma WTA-torna tenisz

Tenisz: Opelka megint korán kiesett, Fucsovics kedden kezd

2021-03-08 20:09:42

Az amerikai Reilly Opelka az első körben kiesett az 1.1 millió dollár összdíjazású dohai kemény pályás férfi tenisztornán – tudósít az MTI.

Roberto Bautista Agut Reilly Opelka

Tenisz: Egészen más típusú mérkőzés következik – Fucsovics

2021-03-02 10:41:59

Mint ismert, a Rotterdamban zajló, ATP 500-as tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton döntő szettben legyőzte az amerikai Reilly Opelkát, és ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A mérkőzés után az MTI-nek adott interjút.

Rotterdam Reilly Opelka Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics döntő játszmában legyőzte Opelkát Rotterdamban

2021-03-02 00:20:59

A Rotterdamban zajló, 2 millió dollár összdíjazású ATP 500-as tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton döntő szettben, 7:6 (7–2), 6:7 (4–7) 7:6 (7–4)-re legyőzte az amerikai Reilly Opelkát, és ezzel bejutott a legjobb 16 közé.