RB Leipzig: Szoboszlai a spanyol élvonalba igazol? Az ügynöke cáfol!

Gerard Romero spanyol újságíró péntek este arról adott hírt, hogy Szoboszlai Dominik, az RB Leipzig magyar válogatott labdarúgója még ezen a héten a spanyol élvonalbeli Real Sociedadhoz igazol. A futballista menedzsere, Esterházy Mátyás cáfolta az információt Fabrizio Romano olasz transzfergurunak.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás légiósok Szoboszlai Dominik Real Sociedad RB Leipzig

La Liga: kikapott San Sebastiánban a Cádiz – elképesztő izgalmak az alsóházban

2022-05-12 17:35:22

A Real Sociedad 3–0-ra legyőzte hazai környezetben a Cádizt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójának csütörtöki játéknapján.

Real Sociedad La Liga Cádiz

La Liga: Falcao visszatért, 56 másodperc múlva gólt szerzett

2022-05-01 20:33:35

A harmadik mérkőzés is 1–1-es döntetlennel zárult a spanyol La Liga 34. fordulójának vasárnapi játéknapján, a kora esti meccsen a Rayo Vallecano és a Real Sociedad nem bírt egymással.

Real Sociedad Rayo Vallecano Radamel Falcao La Liga

La Liga: Madridban már a bajnokavatásra készülnek, de a 2. hely meglesz a Barcának?

2022-04-23 12:47:11

Végükhöz közelítenek az európai top-labdarúgóbajnokságok idényei, így a spanyol La Liga 2021–2022-es kiírása is. A legfőbb kérdés eldőlni látszik: öt fordulóval a vége előtt tetemes előnye van a listavezető Real Madridnak, de a második helyre még a Barcelona, a Sevilla és a címvédő Atlético Madrid is pályázik – utóbbiaknak ráadásul a mögöttük lévőkre is figyelniük kell, mert egy nagy hajrával a Real Betis és a Real Sociedad is odaérhet a BL-helyekre. Hogy mi a helyzet a kiesőzónában? – ott kis túlzással még bármi megtörténhet...

Villarreal Valencia Spanyolország Sevilla Real Sociedad Real Madrid

Barcelona: „Be kell vallanom, rengeteget szenvedtem” – Xavi a Sociedad legyőzése után

2022-04-22 08:52:06

Xavi, az FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője önkritikusan nyilatkozott együttese teljesítményéről a Real Sociedad ellen 1–0-ra megnyert spanyol bajnoki mérkőzést követően, de méltatta játékosait a siker érdekében hozott erőfeszítéseik miatt.

Xavi Real Sociedad La Liga Barcelona

Aubameyang döntött – a Barca 101 perces meccsen verte a Sociedadot

2022-04-21 21:10:30

A Barcelona 1–0-ra legyőzte idegenben a Real Sociedadot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában. A győztes találatot a 11. percben Aubameyang fejelte.

spanyol labdarúgás Real Sociedad La Liga Barcelona

La Liga: sem a Real Sociedad, sem a Betis nem tudott előzni

2022-04-15 15:44:20

Gól nélküli döntetlenre végzett egymással a Real Sociedad és a Real Betis a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Real Sociedad La Liga Betis

La Liga: Isak betalált 11-esből, mégis az ellenfél jöhetett – videó

2022-04-11 13:20:53

Egészen bizarr jelenetsornak lehettünk szemtanúi vasárnap, az Elche–Real Sociedad spanyol bajnoki első félidejében: Alexander Isak tizenegyesből egyenlíthetett volna, a kapuba is talált, azonban Cuadra Fernández játékvezető nemcsak hogy nem adta meg a gólt, még a csatár kapott sárga lapot, és az Elche jöhetett szabadrúgással.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol bajnokság Real Sociedad La Liga Elche

La Liga: Isak büntetőt rontott, de a Sociedad így is nyert

2022-04-10 15:40:40

Végig közelebb állt a győzelem megszerzéséhez a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában az Osasuna, de csak az utolsó percekben sikerült döntenie a sereghajtó Alavés ellen, míg a Real Sociedad 0–1-ről felállva fordított és nyert Elchében.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol bajnokság Wu Lei Real Sociedad Osasuna

La Liga: hazai erőd – a 96. percben döntött a Real Sociedad

2022-04-04 22:34:47

A Real Sociedad 1–0-ra legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójának záró mérkőzésén.

Real Sociedad La Liga Espanyol

La Liga: ikszelt a Sevilla; a Villarreal kikapott Cádizban

2022-03-20 15:12:25

A hazai pályán játszó Espanyol legyőzte (1–0) a Mallorcát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában. A Cádiz 1–0-ra nyert a Villarreal ellen, a Real Betis Vigóban játszott gól nélküli döntetlent, a Real Sociedad pedig a Sevilla vendégeként.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad Real Madrid Real Betis

La Liga: győzött a Betis; ezúttal sem nyert a Sevilla

2022-03-13 15:25:45

A Sevilla 1–1-es döntetlent játszott a Rayo Vallecano otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójának vasárnapi játéknapján. A másik sevillai klub, a Real Betis 1–0-ra nyert az Athletic Bilbao ellen.

Sevilla Real Sociedad Real Betis Rayo Vallecano La Liga Betis

La Liga: négy gólt szerezve győzött otthon a Real Madrid

2022-03-05 22:27:51

A Real Madrid 4–1-re legyőzte hazai pályán a Real Sociedadot szombaton a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában. Az előnyt a vendégek szerezték meg, de a listavezető két bombagóllal válaszolt, majd a második félidőben is megmutatta, mire képes.

Real Sociedad Real Madrid La Liga

Korán hátrányba került, mégis gálázni tudott a Real Madrid

2022-03-05 19:13:19

La Liga: David Silva is betalált, kettővel nyert a Real Sociedad

2022-03-02 18:19:31

A Real Sociedad 2–0-ra legyőzte idegenben a Mallorcát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 21. fordulójában elmaradt, csütörtökön pótolt mérkőzésén.

Real Sociedad Mallorca La Liga

Videó: Willi Orbán góljával előnybe került az RB Leipzig

2022-02-24 19:31:28

Willi Orbán szerezte meg a vezetést az RB Leipzignek a Real Sociedad elleni, a nyolcaddöntőért vívott Európa-liga-párharc második mérkőzésén. A magyar válogatott védője volt a leggyorsabb André Silva kihagyott büntetője után a 39. percben, és a Mathew Ryan kapusról kipattanó labdát jobb lábbal, körülbelül 5 méterről a kapuba pofozta.

videó Willi Orbán Real Sociedad RB Leipzig Európa-liga

Orbán betalált, továbbjutott a Real Sociedad ellen a Leipzig

2022-02-24 18:31:38

Az RB Leipzig a hazai döntetlen után 3–1-re győzött a Real Sociedad vendégeként az Európa-ligában, és így továbbjutott a legjobb 16 csapat közé.

online! közvetítés Willi Orbán Real Sociedad RB Leipzig El

Szoboszlai kiharcolt egy büntetőt, a Leipzig döntetlent játszott a Sociedad ellen

2022-02-17 20:46:56

Az RB Leipzig 2–2-es döntetlent játszott a Real Sociedaddal a labdarúgó Európa-liga egyenes kieséses szakaszának első körében, a nyolcaddöntőbe jutásért vívott párharc első meccsén. A német csapat második gólja előtt Szoboszlai Dominik harcolta ki a büntetőt, ezzel beállása után másfél perccel máris oroszlánrészt vállalt az egyenlítésben.

Willi Orbán Szoboszlai Dominik Real Sociedad RB Leipzig Gulácsi Péter Európa-liga

El: biztató jelek – Gulácsiék jó formában várják a Real Sociedad elleni csatát

2022-02-17 10:46:22

A Gulácsi Pétert, Willi Orbánt és Szoboszlai Dominikot a soraiban tudó RB Leipzig jó formában van, győzelemre készül a Real Sociedad ellen az Európa-ligában.

Willi Orbán Szoboszlai Dominik Real Sociedad RB Leipzig Napoli Gulácsi Péter

La Liga: Uzuni ismét kezdett, simán nyert a Sociedad a Granada ellen

2022-02-13 20:29:14

A Real Sociedad 2–0-s győzelmet aratott a Granada ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában.