Találatok a Phoenix Suns címkére

Találatok száma: 218

NBA: Jannisz 50 pontot szórt – bajnok a Milwaukee Bucks!

2021-07-21 06:51:46

A Milwaukee Bucks hazai pályán 105–98-ra győzött a Phoenix Suns ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének magyar idő szerint szerda hajnali hatodik összecsapásán, 4–2-es összesítéssel megnyerte a párharcot, és elhódította a bajnoki címet. A döntő legjobb játékosának Jannisz Adetokunbót (Giannis Antetokounmpo) választották meg, aki 50 ponttal és 14 lepattanóval zárta a hatodik meccset. A csata első két mérkőzésének elvesztése után talpra álló Bucks másodszor lett bajnok – az első címet 1971-ben, azaz kereken 50 éve ünnepelte.

Phoenix Suns NBA Milwaukee Bucks Jannisz Adetokunbo

Egyesült Államok: több ember nézte az Eb-döntőt, mint az NBA Finalst

2021-07-15 12:38:41

A labdarúgó Európa-bajnokság döntőjét többen nézték az Egyesült Államokban, mint átlagosan az NBA Finals első három mérkőzését.

Phoenix Suns Olaszország NBA Milwaukee Bucks Európa-bajnokság Egyesült Államok

NBA: most kintről dobta szét a Milwaukee-t, 2–0-ra vezet a Phoenix

2021-07-09 08:07:27

Hiába szerzett 42 pontot Jannisz Adetokunbo, a második meccset is a Phoenix Suns nyerte az idei NBA-döntőben.

kosárlabda Phoenix Suns NBA Milwaukee Bucks Jannisz Adetokunbo Giannis

NBA: Jannisz mégis játszott, de a Suns kezdte győzelemmel a nagydöntőt

2021-07-07 06:23:15

Jannisz Adetokunbót mégis bevetette a Milwaukee, de a Phoenix megvédte a pályaelőnyét és a Paul, Booker-Ayton párosra építve sikerrel nyitotta az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjét.

kosárlabda Phoenix Suns NBA Milwaukee Bucks Jannisz Adetokunbo

NBA: hűséges pontszerzők, a fecske és a nyár esete – a döntő érdekességei

2021-07-06 14:08:20

Magyar idő szerint szerda hajnalban veszi kezdetét az NBA 2020–2021-es idényének fináléja a Phoenix Suns és a Milwaukee Bucks között. Felvezetésképpen összeszedtük a döntő sajátosságait és érdekességeit.

Phoenix Suns NBA-döntő NBA rájátszás NBA Milwaukee Bucks Jannisz Adetokunbo

NBA: legyőzte a Clipperst, döntőbe jutott a Suns

2021-07-01 07:34:32

Chris Paul 41 pontos teljesítménnyel biztosította pályafutása első nagydöntőjét, a Phoenix Suns a második félidőben átgázolt az elfáradó Los Angeles Clippersön – 4–2-vel ért véget a nyugati finálé az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).

amerikai sportok Phoenix Suns NBA Los Angeles Clippers

NBA: 80 ponton tartotta a Clipperst, egy lépésre a nagydöntőtől a Suns

2021-06-27 08:25:54

A Phoenix Suns izgalmas mérkőzésen, extra védekezéssel nyert idegenben a Los Angeles Clippers ellen az NBA nyugati főcsoportdöntőjének negyedik mérkőzésén, így egyetlen győzelemre van a nagydöntőtől.

kosárlabda Phoenix Suns NBA Los Angeles Clippers

Chris Paul visszatért, de így is szépített a Clippers

2021-06-25 08:46:52

A második félidőben már kézben tartotta a meccset a Los Angeles, a Sunsnál megsérült Cameron Payne. A Phoenix 2–1-re vezet a nyugati döntőben.

Phoenix Suns NBA Los Angeles Clippers

Borzasztó Bucks-blama Brooklynban, a Sunsé az első a Nuggets ellen

2021-06-08 08:56:16

39 pontos Nets-sikert hozott a kiemelt keleti párharc második meccse, Nyugaton pedig az utolsó másfél negyed remeklésével őrizte meg pályaelőnyét a Phoenix.

Phoenix Suns NBA Milwaukee Bucks Denver Nuggets Brooklyn Nets

NBA: a Brooklyn hatalmas verést mért a Milwaukee-ra

2021-06-08 06:41:36

A Brooklyn Nets fölényesen, 125–86-ra legyőzte vendégét, a Milwaukee Bucks legénységét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján, és már 2–0-ra vezet a Keleti főcsoport elődöntőjében. Nyugaton a Phoenix Suns 122–105-ös hazai sikerrel kezdte a Denver Nuggets elleni, szintén a főcsoportdöntőért zajló párharcot.

A Nuggets és a Suns ment tovább, kiesett a Lakers és a Blazers

2021-06-04 08:32:34

Devin Booker parádéjával és összességében sima vereséggel ért véget LeBron Jamesék címvédő hadjárata, a Denver pedig az utolsó bő egy negyedben fordított Portlandben.

Portland Trail Blazers Phoenix Suns NBA Los Angeles Lakers LeBron James Denver Nuggets

Óriási meccset nyert meg a Denver, továbbjutott a Brooklyn

2021-06-02 09:54:49

A Phoenix Suns átgázolt a teljesen szétesett Lakersen, a címvédő egy vereségre van az első körös kieséstől. Dupla hosszabbítás után, Damian Lillard döbbenetes teljesítménye ellenére szerzett ismét előnyt a Nuggets. A Boston Celtics idénye véget ért.

Portland Trail Blazers Phoenix Suns NBA Los Angeles Lakers Brooklyn Nets Boston Celtics

NBA: továbbjutott a Nets, előnyben a Nuggets és a Suns

2021-06-02 06:55:03

Az NBA rájátszásának első körében szerda hajnalban a Brooklyn Nets negyedszer is legyőzte a Boston Celticset, így továbbjutott, a Denver Nuggets két hosszabbítás után nyert a Portland Trail Blazers ellen, ezzel átvette a vezetést a párharcban, míg a Phoenix Suns simán győzött a címvédő Los Angeles Lakers ellen, s egy meccsre került a továbbjutástól.

Portland Trail Blazers Phoenix Suns NBA Los Angeles Lakers Denver Nuggets Brooklyn Nets

Anthony Davis megsérült, egyenlített a Suns és a Clippers

2021-05-31 08:36:47

A Clippers lejátszotta a pályáról a sérült Luka Donciccsal küszködő Dallast, a Phoenix is idegenben egyenlített az Anthony Davist elveszítő Lakersszel szemben, Keleten viszont a szenzációsan támadó Brooklyn és az Atlanta is 3–1-es előnybe került az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának vasárnapi játéknapján.

Phoenix Suns NBA-rájátszás NBA Luka Doncic Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers

NBA: otthon vesztett a Lakers, visszakapaszkodott a Clippers

2021-05-31 07:37:44

A Los Angeles Clippers másodszor is győzött Dallasban, így döntetlenre alakította a két csapat párharcának állását az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának főcsoport-negyeddöntőjében. Ugyancsak idegenbeli győzelemmel egyenlített a Phoenix Suns az Anthony Davis sérülése miatt megrövidülő Los Angeles Lakers ellen, míg a Keleti főcsoportban a Brooklyn Nets és az Atlanta Hawks újabb sikerével a konferencia-elődöntő küszöbére érkezett.

Phoenix Suns NBA-rájátszás NBA Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers Dallas Mavericks

Feltámadt és egyenlített a Lakers, már 2–0-ra vezet a Dallas

2021-05-26 09:22:07

Három mérkőzéssel folytatódott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszása magyar idő szerint szerda virradóra: a Brooklyn Nets a Boston Celticset, a Dallas Mavericks pedig a 39 pontos Luka Doncic vezetésével a Los Angeles Clipperst győzte le, így az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban már 2–0-ra vezet. A Los Angeles Lakers hét ponttal nyert a Phoenix Suns vendégeként, ezzel egyenlített (1–1).

kosárlabda Phoenix Suns NBA Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers Dallas Mavericks

NBA: Luka Doncic 39 pontot szórt, újra nyert a Mavericks

2021-05-26 07:47:40

Három mérkőzéssel folytatódott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszása magyar idő szerint szerda virradóra: a Brooklyn Nets a Boston Celticset, a Dallas Mavericks a 39 pontos Luka Doncic vezérletével a Los Angeles Clipperst győzte le, így az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban már 2–0-ra vezet. A Los Angeles Lakers hét ponttal nyert a Phoenix Suns vendégeként, ezzel egyenlített (1–1).

Drámai végjátékban nyert a Portland ellen a Suns

2021-05-14 10:13:15

Ott volt a Blazers kezében a playoff, de elrontotta a csapat – a Heat is legyőzte a Sixerst, elbúcsúzott a Kings, playines a Spurs, nyert a Clippers, a Nuggets, a Memphis, a Hawks és a Knicks is az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) csütörtöki játéknapján.

kosárlabda Portland Trail Blazers Phoenix Suns NBA Milwaukee Bucks Jannisz Adetokunbo

Megint legyőzte a Brooklynt a Milwaukee, megizzadt a Suns

2021-05-05 10:22:07

A listavezető csak hosszabbításban verte meg a Clevelandet, a Bucks viszont ezúttal is a Nets fölé tudott nőni a végén – visszavágott a Warriorsnak a New Orleans, Miamiban nyert a Dallas, szoros végjátékot húzott be a Clippers.

kosárlabda Phoenix Suns New Orleans Pelicans NBA Milwaukee Bucks Miami Heat

NBA: a Bucksé a rangadó; régi adósságot törlesztett a Suns

2021-05-03 06:48:03

A Milwaukee Bucks 117–114-re legyőzte a Brooklyn Netset az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) vasárnapi rangadóján. Az e két csapat előtt a Keleti főcsoportot vezető Philadelphia 76ers elkönyvelte sorozatban negyedik győzelmét, és zsinórban negyedszer nyert a Portland Trail Blazers, valamint a Phoenix Suns is, utóbbi ezzel visszaszerezte az első helyet a Utah Jazztől Nyugati főcsoportban. A Suns 2010 decembere óta – 16 vereség után – először nyert az Oklahoma City Thunder vendégeként.