Találatok a Petra Martic címkére

Találatok száma: 15

Tenisz: simán kiesett a második kiemelt Prágában

2020-08-12 14:17:01

A második helyen kiemelt Petra Martic simán kikapott a szerdai nyolcaddöntőben, így kiesett a 225 ezer dollár (66 millió forint) összdíjazású prágai salakpályás női tenisztornán.

tenisz Petra Martic Kristyna Plísková

Tenisz: az 1. és a 2. kiemelt is bejutott a 16 közé

2020-08-11 13:04:32

A második helyen kiemelt Petra Martic bejutott a 225 ezer dollár (66 millió forint) összdíjazású prágai salakpályás női tenisztorna második fordulójába. Később az első helyen kiemelt román Simona Halep is továbbment a következő körbe.

tenisz Petra Martic

Tenisz: szetthátrányból jutott nyolc közé az 1. és a 4. kiemelt

2020-08-06 18:43:27

Az észt Anett Kontaveit bejutott a palermói női tenisztorna negyeddöntőjébe, mivel a nyolcaddöntőben szetthátrányból fordítva legyőzte Laura Siegemundot. A világranglista 22. helyezettje 2 óra 20 perces csatában múlta felül német riválisát, ellenfele a nyolc között a 19 éves Elisabetta Cocciaretto (156.) lesz.

tenisz Petra Martic Anett Kontaveit

Tenisz: házidöntő Japánban; Plísková finalista Csengcsouban

2019-09-14 14:33:31

Az első helyen kiemelt Karolína Plísková és a hetedikként rangsorolt Petra Martic jutott be a fináléba a kínai Csengcsouban zajló kemény pályás női tenisztornán. A szombati elődöntőben előbbi az ausztráliai Ajla Tomljanovicot, míg utóbbi a francia Kristina Mladenovicot győzte le két játszmában.

tenisz Petra Martic Karolína Plísková

Roland Garros: meglepetés, Karolína Plísková búcsúzott

2019-05-31 13:48:55

Meglepetésre a harmadik fordulóban kiesett Karolína Plísková, a női verseny második kiemeltje a francia nyílt teniszbajnokságon.

Petra Martic Karolina Plisková Roland Garros

Tenisz: Thiem bealudt, majd hengerelt a barcelonai döntőben

2019-04-28 18:03:56

A harmadik helyen kiemelt osztrák Dominic Thiem legyőzte a nyolcadikként rangsorolt orosz Danyiil Medvegyevet a barcelonai salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.

Petra Martic Petra Kvitová Matteo Berrettini Dominic Thiem Danyiil Medvegyev tenisz

Tenisz: Wozniacki bejutott a charlestoni döntőbe

2019-04-06 22:10:51

Elsőként a volt világelső Caroline Wozniacki jutott be a döntőbe a 758 ezer dollár (217 millió forint) összdíjazású charlestoni salakpályás női tenisztornán.

WTA Charleston Petra Martic Caroline Wozniacki

Aus. Open: Sarapova játékokat adott ajándékba ellenfelének

2015-01-19 13:05:28

Az orosz Marija Sarapova 6:4, 6:1-re nyert a horvát Petra Martic ellen az Australian Open első fordulójában.

tenisz születésnap Petra Martic Marija Sarapova Australian Open

Aus. Open: Baboséknak a 3. forduló jelentette a végállomást

2014-01-19 06:55:03

Babos Tímea és párospartnere, a horvát Petra Martic 6:2, 7:5-ös vereséget szenvedett a Jarmila Gajdosova, Alja Tomljanovic ausztrál, horvát kettőstől az Australian Open női párosának nyolcaddöntőjében, így búcsúzott a további küzdelmektől.

női páros nyolcaddöntő Petra Martic Babos Tímea Australian Open

Aus. Open: simán legyőzték a tavalyi döntőst Babosék

2014-01-18 04:33:27

Egy óra sem kellett ahhoz, hogy Babos Tímea és a horvát Petra Martic legyőzze a tavaly az Australian Openen, Wimbledonban és a US Openen is döntős Ashleigh Barty, Casey Dellacqua kettőst, s ezzel bejusson a nyolcaddöntőbe női párosban.

Tenisz: Babos és párja nagy csatában győzött Sencsenben

2013-12-29 09:45:23

Babos Tímea nagy csatában, a döntő szettben győzött a horvát Petra Martic oldalán a thaiföldi Luksika Kumkhum és a kínai Csiang Vang alkotta kettős ellen a Sencsenben zajló tenisztorna páros küzdelmeinek első fordulójában.

tenisz páros Petra Martic Babos Tímea

Tenisz: horvát lányok felemás napja Québecben

2013-09-13 07:19:36

A három horvát játékosból kettő búcsúzott a Québecben zajló női tenisztorna második fordulójában, mindkettő némiképp balszerencsés módon. Mirjana Lucic a cseh Luci Safárovától kapott ki úgy, hogy az első és a második szettet is rövidítésben veszítette el, utóbbit 12–10-re! Petra Martic még rosszabbul járt, hiszen elveszítette ugyan az első játszmát a 2. kiemelt Kristina Mladenoviccsal szemben, ám a folytatásban feljövőben volt, sérülés miatt mégis kezet kellett nyújtania ellenfelének.

Mirjana Lucic Ajla Tomljanovic Petra Martic WTA Québec tenisz

Tenisz: Lukács és Jani sem bírt esélyesebb riválisával

2013-07-09 12:53:20

A budapesti női tenisztorna első fordulójában a világranglista 728. helyén álló Lukács Vanda és a 312. Jani Réka Luca is kikapott esélyesebb riválisától, előbbit a horvát Petra Martic (109.), utóbbit a 8.-ként rangsorolt grúz Anna Tatisvili (101.) győzte le két szettben.

tenisz Petra Martic Lukács Vanda Jani Réka Luca Anna Tatisvili

Tenisz: Czink a negyeddöntőben kikapott Nottinghamben

2013-06-06 20:05:29

Czink Melinda 6:4, 6:4-re kikapott a horvát Petra Martictól a 75 ezer dolláros nottinghami füves pályás challengertorna negyeddöntőjében. A magyar teniszező a világranglista 110. helyén áll, Martic a 108.-on.

tenisz Petra Martic Czink Melinda

Tenisz: Errani is elődöntőbe jutott a portorozi viadalon

2009-07-31 04:00:28

A Portorozban zajló női tenisztorna negyeddöntőjének utolsó mérkőzésén az olasz Sara Errani két nagyon sima szettben győzött a horvát Petra Martic ellen, így bejutott az elődöntőbe, ahol az ellenfele a svájci Stefanie Vögele lesz.