Találatok a Ottawa Senators címkére

Találatok száma: 135

NHL: már a ligában is van fertőzött jégkorongozó

2020-03-18 08:57:22

Kedden éjszaka kiderült, hogy az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) is van már koronavírussal fertőzött játékos, közben a tengerentúli kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Brookly Nets négy tagjának, köztük Kevin Durantnak a tesztje hozott pozitív eredményt.

koronavírus Ottawa Senators NHL

NHL: ez ám a fordítás, 3:29 perc alatt négyet lőttek – videó

2020-02-19 06:37:12

Sem az Ottawa Senators, sem a Buffalo Sabres nem fut túl jó idényt az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL), de a kanadaiak 7–4-es győzelmével végződő keddi mérkőzésük emlékezetesre sikeredett.

Ottawa Senators NHL Buffalo Sabres

NHL: Ovecskin Messier előtt, a Capitalsé a fővárosok csatája

2020-02-01 07:44:36

A Washington Capitals 5–3-ra nyert az Ottawa Senators otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján, és a vendégek kétszer eredményes orosz sztárja, Alekszandr Ovecskin 695 góljával feljött az örökranglista nyolcadik helyére, letaszítva onnan a legendás Mark Messier-t.

Washington Capitals Ottawa Senators NHL Alekszandr Ovecskin

NHL: 8 meccses nyeretlenségi szériát zárt le Kovalcsuk gólja

2020-01-12 08:07:39

Ilja Kovalcsuk góljának köszönhetően a Montreal Canadiens hosszabbítás után 2–1-re legyőzte az Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel véget vetett nyolcmeccses nyeretlenségi szériájának.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues Ottawa Senators NHL Montreal Canadiens Ilja Kovalcsuk

NHL: nyert a Pittsburgh, de újabb kulcsjátékosa sérült meg

2019-12-31 07:53:16

A Pittsburgh Penguins hazai pályán 5–2-re legyőzte az Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszában, de sérülés miatt elveszítette Jake Guentzelt.

jégkorong Pittsburgh Penguins Ottawa Senators NHL Jake Guentzel

NHL: simán győzött a Penguins és a Senators is

2019-11-23 08:30:32

Két találkozót rendeztek péntek éjjel az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszában, s ezeken egyaránt magabiztos hazai győzelem született.

Pittsburgh Penguins Ottawa Senators New York Rangers New Jersey Devils NHL Jégkorong

NHL: ismét kikapott a nyugati éllovas, csak a Boston nyert hazai pályán

2019-11-05 06:50:35

Némi meglepetésre hazai pályán hosszabbításos vereséget szenvedett a Nyugati főcsoport élén álló Edmonton Oilers a sikerével az 5. helyre felkapaszkodó Arizona Coyotestól az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A New York Rangers az Ottawa Senatorstól, a keleten utolsó Detroit Red Wings a Nashville Predatorstól szenvedett súlyos vereséget saját közönsége előtt.

Ottawa Senators New York Rangers Nashville Predators Edmonton Oilers Boston Bruins Arizona Coyotes

NHL: a Tampa Bay utolsó perces góllal verte meg Crosbyékat

2019-10-24 07:52:23

A Tampa Bay Lightning 57 másodperccel a rendes játékidő vége előtt Victor Hedman révén emberelőnyből szerezte meg a győztes gólt a vendég Pittsburgh Penguins ellen (3–2) az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

Tampa Bay Lightning Pittsburgh Penguins Ottawa Senators NHL Detroit Red Wings

NHL: a címvédő Blues vereségével indult az új idény

2019-10-03 08:23:54

Magyar idő szerint csütörtök hajnalban kezdetét vette az NHL 2019–2020-as idénye – az új kiírás a címvédő St. Louis Blues vereségével indult, melyet a két szezonnal ezelőtt bajnok Washington Capitals győzött le hosszabbításban 3–2-re.

Washington Capitals Vegas Golden Knights Toronto Maple Leafs St. Louis Blues Ottawa Senators NHL

NHL: az Ottawa nyerte a rossz formában lévő csapatok csatáját

2019-01-10 08:46:27

Az Ottawa Senators nyeretlenül megvívott nyolc mérkőzés után győzött az észak-amerikai jégkorongbajnokságban (NHL).

Ottawa Senators NHL

NHL: sorozatban nyolcadszor kapott ki a Senators és a Ducks

2019-01-06 22:52:37

Sorozatban nyolcadik vereségét szenvedte el az Ottawa Senators, az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legrosszabb mutatójú csapatát ezúttal a Carolina Hurricanes győzte le. Egymás után nyolcadszor veszített az Anaheim Ducks is, amelyet saját közönsége előtt iskolázott le az Edmonton Oilers.

jégkorong Ottawa Senators NHL Carolina Hurricanes

NHL: nyolcat vágott a Canucks, ilyen kilenc éve nem történt

2018-11-09 07:52:19

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján magabiztosan nyert a Vancouver Canucks, míg Joe Thornton vereséggel jubilált az 1500. mérkőzésén.

Vegas Golden Knights Vancouver Canucks Tampa Bay Lightning San Jose Sharks Philadelphia Flyers Ottawa Senators

NHL: zsinórban három Vegas-zakó, kiütéses Colorado-siker

2018-03-03 07:26:41

Sorozatban a harmadik mérkőzését vesztette el a Vegas Golden Knights az NHL-ben, s az Ottawától elszenvedett veresége után négypontos hátrányba került a Vancouverben hosszabbítás után diadalmaskodó Nashville-lel szemben a Nyugati főcsoport első helyéért vívott harcban.

Vegas Golden Knights Ottawa Senators Nashville Predators NHL Colorado Avalanche

NHL: -11 fok, 34 ezer néző, három gól Ottawában

2017-12-17 07:54:53

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján 11 mérkőzést rendeztek, melyből ötöt nyertek meg a vendégcsapatok.

jégkorong Tampa Bay Lightning Ottawa Senators NHL

NHL: „Hülyén hangzik, hogy a rák jobb emberré tehet, de így igaz”

2017-11-09 11:41:17

A november a rák elleni harc ideje az NHL-ben, az Ottawa kapusa, Craig Anderson felesége, Nicholle tudja, miről ír, amikor a betegségről blogol.

Ottawa Senators NHL Itt van Amerika Craig Anderson

NHL: az Ottawa kiütötte a Flamest, Ovecskinék ötöt vágtak

2017-10-14 06:55:48

Az Ottawa Senators 6–0-ra győzött a Calgary Flames vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján.

jégkorong Ottawa Senators NHL

NHL: nem tudta eldönteni a Pens a párharcot, jön a 7. meccs

2017-05-24 06:55:09

Az Ottawa Senators 2–1-re legyőzte a címvédő Pittsburgh Penguinst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keleti főcsoportdöntőjének hatodik találkozóján, ezzel 3–3-ra egyenlített a párharcban, és jöhet a mindent eldöntő hetedik, ki-ki mérkőzés.

Pittsburgh Penguins Ottawa Senators NHL

NHL: ez nagyon sima volt – a Pittsburgh átgázolt az Ottawán

2017-05-22 07:43:42

A Pittsburgh Penguins saját közönsége előtt 7–0-ra megverte az Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportdöntőjének ötödik mérkőzésén, ezzel összesítésben 3–2-re vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

NHL: bejött a kapuscsere, későn nyitott hajrát az Ottawa

2017-05-20 06:44:45

A Pittsburgh Penguins 5–1-es veresége után 3–2-re nyert Ottawában, így kiegyenlítette a Keleti főcsoport döntőjének állását az NHL rájátszásában.

NHL: nagyon kikapott Ottawában a címvédő

2017-05-18 06:59:29

Az első negyedben négy gólt szerzett, végül 5–1-es győzelmet aratott az Ottawa Senators jégkorongcsapata a címvédő Pittsburgh Penguins ellen az NHL Keleti főcsoportdöntőjének harmadik mérkőzésén.