Találatok a Olympique Marseille címkére

Találatok száma: 484

El: a West Ham győzött, és bejutott a nyolcaddöntőbe

2021-11-25 20:17:15

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában a West Ham United 2–0-ra legyőzte idegenben a Rapid Wient, ezzel az utolsó forduló eredményeitől függetlenül biztossá vált, hogy megnyeri a H-csoportot, és egyből bejut a nyolcaddöntőbe.

West Ham United Rapid Wien Olympique Marseille Midtjylland Ludogorec Lokomotiv Moszkva

Ligue 1: egy zárt kapus meccsel már biztosan számolhat a Lyon

2021-11-22 15:12:04

A francia liga (LFP) hétfői közleményében tudatta, hogy egymeccses zárt kapus büntetéssel sújtja a Lyont, amiért a november 21-én megrendezett – de szinte azonnal félbeszakított –, Olympique Marseille elleni hazai bajnokiján az egyik szurkolója megdobta egy üdítős palackkal a vendég OM csapatkapitányát, Dimitri Payetet. A szövetség hozzátette, az esetleges további szankciókról december 8-án dönt.

francia labdarúgás francia foci francia bajnokság Olympique Marseille Olympique Lyon Ligue 1

Ligue 1: újabb botrány, most a Lyon–Marseille szakadt félbe

2021-11-21 21:47:58

Alig telt el három játékperc a Lyon és a Marseille francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokijából, máris félbeszakadt a mérkőzés. A felvételek tanúsága szerint a szöglethez készülő Dimitri Payetet egy üdítőspalackkal találták fejen a lelátóról, a játékost ápolni kellett, az indulatok pedig mind a pályán, mind a lelátón elszabadultak, így a játékvezető néhány percnyi mérlegelés után az öltözőbe parancsolta a futballistákat.

francia labdarúgás Olympique Marseille Marseille Lyon Dimitri Payet

Ligue 1: elképesztő hajrá, először nyert a Saint-Étienne

2021-11-07 15:11:52

Elképesztő körülmények között született meg a Saint-Étienne első győzelme a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2021–2022-es idényében: a zöldek a 90. percben még vesztésre álltak a Clermont ellen, de a sérülések miatti hosszabbításban két gólt szerezve 3–2-re nyertek a 13. forduló vasárnapi játéknapján.

Saint-Étienne Olympique Marseille Metz Marseille Ligue 1

Ligue 1: Hakimit kiállították, de az OM nem tudta bedarálni a PSG-t

2021-10-24 21:42:34

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 11. fordulójának záró mérkőzésén az Olympique Marseille gól nélküli döntetlent játszott a Paris Saint-Germainnel.

labdarúgás francia labdarúgás francia foci Paris Saint-Germain PSG Olympique Marseille

Egy kiállítás, két meg nem adott gól – döntetlen a Marseille–PSG-n

2021-10-24 16:31:45

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 11. fordulójának záró mérkőzésén az Olympique Marseille hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Paris Saint-Germainnel.

élő közvetítés tudósítás onlive! labdarúgás közvetítés francia labdarúgás

Ligue 1: hat mérkőzés után ismét kikapott a Lorient

2021-10-17 22:39:57

Hiába vezetett már a mérkőzés elején, 4–1-re kikapott a Lorient az Olympique Marseille otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 10. fordulójában.

francia labdarúgás francia foci Olympique Marseille Marseille Lorient Ligue 1

Ligue 1: nem utazhatnak idegenbe a Lille és a Marseille szurkolói

2021-10-07 14:46:28

A francia liga döntése értelmében a Lille és az Olympique Marseille szurkolói idén már nem utazhatnak idegenbeli labdarúgó-mérkőzésekre a közelmúltbeli rendbontások miatt.

szurkolók Olympique Marseille Lille Ligue 1

Ligue 1: kikapott Lille-ben az egykori tulaját gyászoló OM

2021-10-03 19:04:58

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 9. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén a klub történetének legendás tulajdonosát, Bernard Tapie-t gyászoló Olympique Marseille 2–0-ra kikapott a Lille vendégeként.

Olympique Marseille OM Lille Ligue 1 Bernard Tapie

Gyász: elhunyt az első BL-győztes klub tulajdonosa

2021-10-03 16:27:30

Hetvennyolc éves korában elhunyt Bernard Tapie, egykori sportklubtulajdonos, üzletember és politikus – számolt be róla a BBC.

francia foci Olympique Marseille Bernard Tapie

El: a West Ham újra nyert, megvan a Lazio első sikere is

2021-09-30 22:26:41

A West Ham United hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Rapid Wient a labdarúgó Európa-liga csoportkörének csütörtökön megrendezett 2. fordulójában. A londoniakhoz hasonlóan a Crvena zvezda is hibátlan maradt – a szerb bajnokcsapat a Ludogorec vendégeként győzött 1–0-ra.

West Ham United Olympique Marseille Lazio Európa-liga

Tigres: Gignac trükközött a honosítási kérelmével – megbüntethetik

2021-09-22 13:33:27

Az Olympique Marseille korábbi gólzsákja, a jelenleg a Tigres UANL színeiben futballozó André-Pierre Gignac elismerte a legfőbb ügyészségnek, hogy felelős a honosítási aktájában a mexikói hatóságok által felfedezett szabálytalanságért.

labdarúgás Tigres Olympique Marseille Mexikó Franciaország André-Pierre Gignac

El: a West Ham nyert Zágrábban, a Galatasaray legyőzte a Laziót

2021-09-16 16:44:43

A West Ham United 2–0-ra győzött a Dinamo Zagreb vendégeként a labdarúgó Európa-liga H-csoportjában. A Galatasaray hazai pályán 1–0-ra nyert a Lazio ellen az E-csoportban.

Ligue 1: október 27-én játsszák újra a Nice–Marseille mérkőzést

2021-09-13 16:47:04

Október 27-én játsszák újra a Nice–Olympique Marseille francia bajnoki mérkőzést, amely augusztus 22-én félbeszakadt miután szurkolók özönlöttek a pályára – számolt be róla az MTI.

francia labdarúgás Olympique Marseille OGC Nice Ligue 1

Ligue 1: újrajátsszák a botrányba fulladt Nice–Marseille mérkőzést

2021-09-09 10:18:49

Semleges stadionban újrajátsszák a Nice–Olympique Marseille francia bajnoki mérkőzést, amely augusztus 22-én a futballszurkolók pályára özönlése miatt félbeszakadt – írja az MTI.

francia labdarúgás Olympique Marseille Nice Ligue 1

Ligue 1: „Ez elfogadhatatlan” – reagált a Marseille elnöke a szurkolói balhéra

2021-08-23 09:05:58

Mint ismert, vasárnap félbeszakadt a Nice–Olympique Marseille mérkőzés a Ligue 1 3. fordulójának vasárnapi játéknapján, miután a hazai szurkolók berohantak a pályára a 74. percben.

francia labdarúgás Olympique Marseille Nice Marseille Ligue 1

Ligue 1: Payet visszadobott egy flakont, szurkolók lepték el a pályát – videó

2021-08-22 22:33:24

Félbeszakadt a Nice–Olympique Marseille mérkőzés a Ligue 1 3. fordulójának vasárnapi játéknapján, miután a hazai szurkolók a 74. percben beszaladtak a pályára.

Olympique Marseille Nice Ligue 1 Dimitri Payet

Képek: elővették a sablont? Ugyanolyan mintájú mez 10 klubnál

2021-08-18 20:42:08

A Puma nevű német sportszergyártó cég szerdán bemutatta tíz labdarúgócsapat (Milan, Manchester City, Borussia Mönchengladbach, Olympique Marseille, Fenerbahce, FK Krasznodar, PSV, Stade Rennes, Sahtar Doneck, Valencia) harmadik számú mezét a 2021–2022-es idényre. A közösségi médiában kisebb felháborodás alakult ki a képek láttán: mindegyik mez dizájnja ugyanarra a mintára épült, és az első reakciók alapján ez egyáltalán nem nyerte el a szurkolók tetszését.

mezbemutató mez Valencia Stade Rennes Sahtar Doneck PSV

Bordeaux: összeesett a szélső a vasárnapi bajnokin

2021-08-16 08:57:27

A nigériai Samuel Kalu a 6. percben rosszul lett és összeesett az Olympique Marseille–Bordeaux (2–2) francia bajnokin – a csapatok játékosai összeölelkezve állták körbe a 23 éves játékost, aki a gyors orvosi segítséget követően a saját lábán hagyta el a pályát.

minden más foci labdarúgás francia foci francia bajnokság Olympique Marseille Marseille

Marseille: spanyol válogatott kapus a hatodik nyári érkező

2021-07-19 15:54:57

Az Olympique Marseille hivatalos honlapján jelentette be, hogy megállapodott az AS Romával Pau López kölcsönvételéről. A 26 éves spanyol kapus egyelőre az idény végéig került a francia klubhoz, az OM-nek pedig jövő nyáron opciós joga lesz játékjoga megvásárlására is.