Találatok a NHL címkére

Találatok száma: 3320

NHL: háromgólos hátrányt ledolgozva győzött a Panthers a végén

2021-12-01 08:47:14

A ligaelső Florida Panthers a harmadik harmadban négy gólt szerezve fordított és nyert a vendég Washington Capitals ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján – jelentette az MTI.

NHL Florida Panthers

NHL: hárommeccses eltiltás lábsöprésért – videó

2021-11-30 15:47:41

Hátulról történő lábsöprésért három mérkőzésre szóló eltiltást kapott Brad Marchand, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Boston Bruins sztárja – írja az MTI.

NHL Brad Marchand

NHL: a Pittsburgh szétlövés után kikapott Calgaryban

2021-11-30 09:09:19

A Pittsburgh Penguins szétlövés után 2–1-re kikapott a Calgary Flames otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján – írja a Magyar Távirati Iroda.

Pittsburgh Penguins NHL Calgary Flames

NHL: Anaheimben is győzött a Toronto

2021-11-29 08:22:42

A Toronto Maple Leafs 5–1-re győzött az Anaheim Ducks otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján, így sorozatban hetedik idegenbeli fellépésén bizonyult jobbnak ellenfelénél – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

jégkorong Toronto Maple Leafs NHL Anaheim Ducks

NHL: öt meccs után nyert újra a Winnipeg

2021-11-28 08:56:35

A Winnipeg Jets hátrányból fordítva 4–2-re nyert a Calgary Flames otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján.

jégkorong NHL

NHL: Ovecskin mesterhármasával nyert a Washington

2021-11-27 08:53:33

A csapatkapitány Alekszandr Ovecskin mesterhármasával a Washington Capitals 4–3-ra nyert a vendég Florida Panthers ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján – írja az MTI.

NFL: a Raiders hosszabbítás után verte a Cowboyst

2021-11-26 07:15:17

A fordulót megelőzően 50 százalékos mérleggel álló New Orleans Saints óriási verést kapott a Buffalo Billstől az észak-amerikai futballbajnokság, az NFL alapszakaszának 12. fordulójában. A Dallas Cowboys rendkívül fordulatos meccsen, a hajrában harcolta ki a hosszabbítást, ám nem tudott nyerni a Las Vegas Raiders ellen.

amerikai futball New Orleans NHL Las Vegas Raiders Dallas Cowboys Buffalo Bills

NHL: a Pittsburgh még mindig vár Malkin visszatérésére

2021-11-25 16:19:52

Még mindig nem tudni, mikor térhet vissza sérülése után Jevgenyij Malkin, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Pittsburgh Penguins orosz sztárja.

amerikai sportok Pittsburgh Penguins NHL Mike Sullivan Jevgenyij Malkin

NHL: a Florida Panthers a 11. hazai mérkőzését is megnyerte

2021-11-25 08:57:23

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság szerdai játéknapján a Florida Panthers hosszabbítás után 2–1-re nyert a Philadelphia Flyers ellen.

jégkorong NHL Florida Panthers

NHL: kapott gól nélkül nyert a címvédő Tampa Bay

2021-11-24 09:04:24

A címvédő Tampa Bay Lightning 4–0-ra verte a vendég Philadelphia Flyers csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján – számolt be róla az MTI.

jégkorong Tampa Bay Lightning Philadelphia Flyers NHL Edmonton Oilers Dallas Stars

NHL: hosszabbításban győzött a San Jose Sharks

2021-11-23 09:25:15

A San Jose Sharks csapata hosszabbításban gyűrte le a Carolina Hurricanes együttesét az észak-amerikai profi jégkorong-liga (NHL) legutóbbi játéknapján – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

San Jose Sharks NHL Carolina Hurricanes

NHL: négy gól 1:22 alatt, majd döntés az utolsó másodpercben

2021-11-22 08:16:54

A New York Rangers az utolsó másodpercben ütött góllal győzte le 5–4 vendégét, a Buffalo Sabrest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) vasárnapi játéknapján.

New York Rangers NHL Buffalo Sabres

NHL: hiába Duchene mesterhármasa, kikapott a Nashville

2021-11-21 13:00:48

A Nashville Predators 6–3-ra kikapott a Montreal Canadiens otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának szombati játéknapján – jelentette az MTI.

Nashville Predators NHL Montreal Canadiens Matthew Duchene

Koronavírus: Djokovics oltás nélkül nem indulhat Melbourne-ben

2021-11-20 10:17:10

Egyre inkább sarokba szorulnak azok a sportolók, akik nem vállalják a koronavírus ellenni oltást. Az Australian Open szervezői hivatalosan is bejelentették, hogy csak az oltott versenyzők vehetnek részt a 2022-es viadalon, Kanadában pedig a január 15-től a sportolók sem jelentenek kivételt, oltás nélkül senki sem léphet be az országba.

koronavírus Novak Djokovics NHL NBA MLB Australian Open

NHL: a Vancouver Canucks legyőzte a Winnipeget

2021-11-20 07:34:40

A Colorado Avalanche a Seattle Kraken vendégeként, a Vancouver Canucks a Winnipeg Jets házigazdájaként győzött az NHL legutóbbi játéknapján.

NHL Vancouver Canucks Winnipeg Jets

NHL: 1938 óta nem volt ilyen, megint nullára nyert a Calgary

2021-11-19 08:05:10

A Calgary Flames 5–0-ra győzött a Buffalo Sabres vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel az 1938–1939-es Boston Bruins óta az első csapat lett, amely az első 17 mérkőzéséből hatot is kapott gól nélkül nyert meg az adott idényben. A Pittsburgh Penguins 6–0-ra kiütötte a Montreal Canadienst, Sidney Crosby megszerezte első gólját az idényben.

Sidney Crosby Pittsburgh Penguins NHL Montreal Canadiens Calgary Flames

NHL: a Washington véget vetett a Kings sorozatának

2021-11-18 08:38:41

A Washington Capitals 2–0-ra nyert a Los Angeles Kings vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A kaliforniai gárda ezt megelőzően sorozatban nyolc találkozón szerzett pontot vagy pontokat.

Washington Capitals NHL Los Angeles Kings

NHL: vége a Washington négyes győzelmi szériájának

2021-11-17 08:17:16

A Toronto Maple Leafs 3–0-ra legyőzte a vendég Nashville Predatorst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján – írta az MTI.

Washington Capitals Toronto Maple Leafs NHL Jack Campbell

NHL: simán nyert a címvédő Tampa Bay Lightning

2021-11-16 08:52:11

A címvédő Tampa Bay Lightning magabiztosan, 4–1-re legyőzte a vendég New York Islanderst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján – számolt be róla az MTI.

Tampa Bay Lightning New York Islanders NHL

NHL: az Ottawa három meccsét elhalasztották a járvány miatt

2021-11-15 22:28:17

Az Ottawa Senators soron következő három mérkőzését elhalasztották az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) a csapatot sújtó koronavírus-járvány miatt.