Találatok a NHL címkére

Találatok száma: 3165

NHL: a Boston hosszabbításos góllal egyenlített a fővárosban

2021-05-18 08:21:38

A Boston Bruins Brad Marchand hosszabbításos góljával legyőzte a Washington Capitalst az NHL rájátszásában, így a második mérkőzésen kiegyenlített a két csapat első körös párharcában. A Carolina és a Colorado magabiztos győzelemmel kezdte a playoffot.

NHL rájátszás NHL Colorado Avalanche Carolina Hurricanes Boston Bruins

NHL: a Toronto előléptette minden idők egyik legjobb női hokisát

2021-05-17 22:23:49

Hayley Wickenheiser, minden idők egyik legjobb női jégkorongozója lett az észak-amerikai profi ligában (NHL) szereplő Toronto Maple Leafs játékosfejlesztési igazgatója, míg a vele korábban két olimpiai bajnoki címet begyűjtő Danielle Goyette bekerült a hokisok fejlesztéséért felelős testületbe.

NHL Hayley Wickenheiser

NHL: vendégsikerek a rájátszás első meccsein

2021-05-17 09:30:08

A New York Islanders, a Minnesota Wild és a Tampa Bay Lightning is idegenben nyerte az első mérkőzést vasárnap az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának első fordulójában – jelentette az MTI.

NHL

NHL: washingtoni győzelemmel kezdődött a rájátszás

2021-05-16 09:25:43

A Washington Capitals hosszabbítás után 3–2-re legyőzte a Boston Bruinst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának első mérkőzésén a Keleti csoportban.

jégkorong Washington Capitals NHL

NHL: a Colorado kiütötte a Los Angelest, és megnyerte az alapszakaszt

2021-05-14 08:12:00

A St. Louis Blues 7–3 legyőzte a Minnesota Wildot, a Calgary Flames a Vancouver Canucks ellen nyert 4–1-re az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL). A Los Angeles Kings 5–1-es vereségbe szaladt bele a Colorado Avalanche otthonában, utóbbi így biztosan az élen zárja az alapszakaszt.

jégkorong Vancouver Canucks St. Louis Blues NHL Los Angeles Kings Colorado Avalanche

NHL: az Edmonton és az Ottawa is hosszabbításban győzött

2021-05-13 08:01:10

Az Edmonton Oilers Montrealban, míg az Ottawa Senators a vendég Toronto Maple Leafs ellen nyert hosszabbítás után 4–3-ra az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján, amelyen három kapus is kapott gól nélkül zárt.

Toronto Maple Leafs Ottawa Senators NHL Montreal Canadiens Edmonton Oilers

NHL: menesztették a New York Rangers edzői stábját

2021-05-12 19:24:11

Menesztették David Quinn vezetőedzőt és három segítőjét az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt New York Rangersnél.

New York Rangers NHL

NHL: öt góllal nyert a Winnipeg Jets a Canucks ellen

2021-05-12 08:14:47

A Winnipeg Jets házigazdaként 5–0-ra legyőzte a Vancouver Canucks csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának keddi játéknapján – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

jégkorong amerikai sportok NHL

NHL: utolsóként a Montreal Canadiens jutott a rájátszásba

2021-05-11 09:15:27

A Montreal Canadiens hosszabbítás után 4–3-ra kikapott vendégétől, az Edmonton Oilerstől az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján, de így is biztosította a helyét a rájátszásban, amelynek immár teljes a mezőnye.

NHL Montreal Canadiens

NHL: Ovecskin is beszáll a női fociba, befektet a washingtoni csapatba

2021-05-10 17:11:52

Befektetőként segíti majd a Washington Spirit női labdarúgócsapatát Alekszandr Ovecskin orosz sztárjégkorongozó – közölte az MTI.

NWSL NHL Alekszandr Ovecskin

NHL: győzelmével életben tartotta reményeit a Calgary

2021-05-10 08:52:42

A Calgary Flames 6–1-re legyőzte a vendég Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján, és ezzel életben tartotta reményeit a rájátszásra – írja az MTI.

NHL Calgary Flames

NHL: a Carolina legyőzésével a Nashville bejutott a rájátszásba

2021-05-09 09:11:33

A Nashville Predators bejutott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásába, az együttes a szombati játéknapon 3–1-re legyőzte a vendég Carolina Hurricanest – írja az MTI.

jégkorong Nashville Predators NHL Carolina Hurricanes

NHL: hosszabbításban kikapott, de rájátszásba jutott a St. Louis Blues

2021-05-08 08:20:56

A St. Louis Blues hosszabbításban kikapott vendégként a Vegas Golden Knights csapatától az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, de így is biztossá tette helyét a rájátszásban.

jégkorong Vegas Golden Knights Tampa Bay Lightning St. Louis Blues NHL Dallas Stars

NHL: tizenkét gólos meccsen verte meg a Pittsburgh a vendég Buffalót

2021-05-07 08:33:55

A Keleti divízióban élen álló Pittsburgh Penguins – többek között a 36 éves Jeff Carter karriercsúcsot jelentő négy góljának is köszönhetően – 8–4-re legyőzte a vendég Buffalo Sabrest az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján

jégkorong NHL

NHL: bunyó az első másodpercben New Yorkban – videó

2021-05-06 08:49:07

A Winnipeg Jets 4–0-ra győzött Calgaryban szerdán, ezzel bejutott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásába, miközben New Yorkban a Rangers és a Capitals játékosai már az első másodpercben (!) egymásnak estek. Anze Kopitar megszerezte ezredik pontját – jelentette az MTI.

Winnipeg Jets New York Rangers NHL

NHL: Crosby vezetésével nyert a Pittsburgh Philadelphiában

2021-05-05 11:53:42

A Pittsburgh Penguins a két gólt ütő és egy gólpasszt adó Sidney Crosby vezérletével 7–3-ra legyőzte vendégként a Philadelphia Flyerst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, ezzel az élen maradt a keleti divízióban.

jégkorong Sidney Crosby Pittsburgh Penguins NHL

NHL: a New Jersey legyőzésével rájátszásban a Boston Bruins

2021-05-04 09:39:38

A Boston Bruins 3–0-ra nyert a New Jersey Devils vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, ezzel sorozatban ötödször bejutott a rájátszásba.

jégkorong Winnipeg Jets Washington Capitals Vegas Golden Knights Vancouver Canucks Toronto Maple Leafs

NHL: Jevgenyij Malkin 23 meccs kihagyás után visszatér a Flyersbe

2021-05-03 21:05:08

Lábsérülés miatt 23 mérkőzést kihagyott és a magyar idő szerint kedd hajnali, Philadelphia Flyers elleni rangadón tér vissza Jevgenyij Malkin, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt Pittsburgh Penguins sztárja – közölte az MTI.

Philadelphia Flyers NHL Jevgenyij Malkin

NHL: Detroitból is elhozta a pontokat a címvédő Tampa

2021-05-03 08:41:39

A címvédő Tampa Bay Lightning 2–1-re nyert a Detroit Red Wings vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján – tudósít az MTI.

Tampa Bay Lightning NHL Detroit Red Wings

NHL: ezúttal sem született akciógól a Detroit meccsén

2021-05-02 08:17:12

Nem született akciógól a Detroit Red Wings és a Tampa Bay Lightning mérkőzésén, amelyet végül szétlövésben a hazaiak nyertek az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának szombati játéknapján.