Találatok a NHL címkére

Találatok száma: 3677

NHL: a Vegas nyerte az elsők csatáját a Boston ellen

2022-12-06 09:09:43

A keleti első házigazda Boston Bruins háromgólos hátrányból mentette hosszabbításra a nyugati éllovas Vegas Golden Knight elleni rangadót az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti keddi játéknapján, de a nevadaiak végül szétlövéssel megnyerték a rangadót. Az Arizona Coyotes sorozatban ötödik vereségét szenvedte el a Calgary Flames elleni 3–2-vel. A két kanadai együttes rangadóján a vendég Montreal Canadiens az első harmadban már négygólos előnybe is került, de a záró felvonásra megfordította az állást a Vancouver Canucks. Innen a vendégek is tudtak váltani, de a 6–6-os rendes játékidő után a hosszabbításban a hazaiaknak mindössze 13 másodperc kellett a győztes gól megszerzéséhez.

Vegas Golden Knights Vancouver Canucks NHL Montreal Canadiens Boston Bruins

NHL: szétlövéssel győzött Dallasban a Minnesota, nyert a Red Wings is

2022-12-05 09:35:51

A Minnesota Wild szétlövésben 6–5-re legyőzte a házigazda Dallas Stars együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, ezzel sorozatban negyedik meccsét nyerte meg. Egymás után három vereség után ezúttal összejött a siker a Detroit Red Wingsnek, amely a Columbus Blue Jackets otthonában diadalmaskodott 4–2-re.

amerikai sportok NHL Minnesota Wild Detroit Red Wings

NHL: sorozatban nyolc vereség után tudott nyerni a Blackhawks

2022-12-04 07:11:51

Megtörte nyeretlenségi sorozatát az észak-amerikai profi jégkorongligában a Chicago Blackhawks, a Nyugati főcsoport 15. helyén álló együttes 5–2-re legyőzte a New York Rangerst magyar idő szerint vasárnap hajnalban.

NHL Chicago Blackhawks

NHL: nem volt minek örülni New Yorkban

2022-12-03 06:50:19

Idegenbeli győzelmek születtek az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti mindhárom szombati mérkőzésén. A Keleti főcsoport utolsó helyén álló Columbus Blue Jackets simán, 4–1-re nyert a Winnipeg Jets vendégeként. A vendégek sikeréből Patrik Laine két góllal, Johnny Gaudreau pedig három gólpasszal vette ki a részét. New Yorkban sem örülhettek a hazaiak, hiszen a Rangers hosszabbításban 3–2-re alulmaradt az Ottawa Senatorsszal szemben, míg az Islanders 4–1-es vereséget szenvedett a Nashville Predatorstól.

Winnipeg Jets Ottawa Senators New York Rangers New York Islanders Nashville Predators NHL

NHL: megszerezte 1000. pontját Steven Stamkos

2022-12-02 09:19:03

A Tampa Bay Lightning 4-1-re nyert a Philadelphia Flyers ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A győztes vendégeknél Steven Stamkos gólpasszt adott, ezzel megszerezte 1000. pontját. Az NHL-ben ő a 95., a Lightningban pedig a második játékos, aki eljutott eddig a határig. A 32 éves kanadai center, 2008-as draftolása óta kizárólag a Tampa Bayben játszott.

Washington Capitals Vegas Golden Knights Vancouver Canucks Tampa Bay Lightning St. Louis Blues Seattle Kraken

NHL: hat gól az utolsó harmadban, ismét kikapott a Blackhawks

2022-12-01 07:12:34

Az Edmonton Oilers 5–4-re legyőzte a Chicago Blackhawkst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtök hajnali játéknapján. Nyerni tudott a New York Rangers és a Toronto Maple Leafs is, a Buffalo Sabres pedig büntetőkkel múlta felül a Detroit Red Wingset.

NHL Edmonton Oilers Chicago Blackhawks

NHL: 17 gólos meccsen kapott ki a Kings a Krakentől; Ovecskin megelőzte Gretzkyt

2022-11-30 08:01:55

Gólzáporos mérkőzésen szerezte meg sorozatban hatodik győzelmét a Los Angeles Kings vendégeként a Seattle Kraken az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti szerdai játéknapján. A vendégek 17 gólt hozó mérkőzésen nyertek hosszabbítás után 9–8-ra. A címvédő Colorado Avalanche sima, 5–0-s vereséget szenvedett a Winnipeg Jets otthonában, a Philadelphia Flyers pedig tíz vereség után tudott újra nyerni, hiszen hazai pályán 3–1-re felülmúlta a legutóbbi négy meccsét megnyerő New York Islanderst. Otthon kapott ki hosszabbítás után 3–2-re a Carolina Hurricanestől a Pittsburgh Penguins, míg a Boston Bruins a Tampa Bay Lightning elleni hazai 3–1-es sikerével vette vissza a Keleti főcsoport első helyét a New Jersey Devilstől. A Washington Capitals Alekszandr Ovecskin vezérletével és két góljával győzött 5–1-re Vancouverben.

Winnipeg Jets Washington Capitals Vancouver Canucks Tampa Bay Lightning Seattle Kraken San Jose Sharks

NHL: hosszabbított centerével a Dallas Stars

2022-11-29 19:48:37

Centerével, Roope Hintzcel hosszabbított szerződést az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt Dallas Stars.

Roope Hintz NHL Dallas Stars

NHL: újabb sikerével a Keleti főcsoport élére állt a Devils

2022-11-29 08:18:14

A New York Rangers elleni idegenbeli 5–3-as sikerével a Keleti konferencia élére állt a New Jersey Devils az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti keddi játéknapját követően, megelőzve a 18 győzelemnél járó Boston Bruinst. Az Ördögök már három perc után kétgólos hátrányban voltak, de erre a második harmad derekáig négy góllal válaszoltak.

Vegas Golden Knights Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning St. Louis Blues New York Rangers New Jersey Devils

NHL: sorozatban ötödször nyert a Seattle Kraken

2022-11-28 10:25:48

A Seattle Kraken vasárnap sorozatban ötödik sikerét aratta az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Seattle Kraken NHL

NHL: hazai jégen szenvedett vereséget a Vegas Golden Knights

2022-11-27 06:59:55

Az észak-amerikai profi jégkorongliga Nyugati főcsoportját vezető Vegas Golden Knights simán, 5–1-re kikapott a tabellán jelenleg 12. Vancouver Canuckstól.

Vegas Golden Knights Vancouver Canucks NHL

NHL: idegenben győzte le a nyugati elsőt a Kraken

2022-11-26 07:40:39

Majdnem teljes fordulót rendeztek az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti péntek-szombati játéknapján, hiszen a 32 csapatból 26 is jégre lépett. A 13 lejátszott mérkőzésből négy is a ráadásban dőlt el. A nyugati első Vegas Golden Knights otthon kapott ki 4–2-re a harmadik helyezett Seattle Krakentől, míg a keleti listavezető Boston Bruins a 21. mérkőzésén a 18. győzelmét szerezte meg a Carolina Hurricanes elleni, hosszabbításos 3–2-es sikerével. Érdekesség, hogy a vendégek a legutóbbi öt mérkőzésükön vereséget szenvedtek, ebből négyszer ráadás után kaptak ki.

Winnipeg Jets Washington Capitals Vegas Golden Knights Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning St. Louis Blues

NHL: csőtörés miatt elmarad a Nashville–Colorado mérkőzés

2022-11-25 17:08:30

Csőtörés miatt nem rendezik meg magyar idő szerint péntek este a Nashville Predators–Colorado Avalanche mérkőzést az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Nashville Predators NHL Colorado Avalanche

NHL: elhunyt minden idők egyik legjobb védője, Börje Salming

2022-11-24 19:49:59

Hetvenegy éves korában elhunyt minden idők egyik legjobb jégkorongozó hátvédjének tartott Börje Salming – közölte csütörtök este a kanadai és svéd média.

jégkorong gyász NHL Börje Salming

NHL: szeméttel borították el a jeget a szurkolók – videó

2022-11-24 17:27:23

Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) a New Jersey Devils 13 meccses győzelmi sorozata megszakadt, miután 2–1-es vereséget szenvedtek otthon a Toronto Maple Leafs ellen. Miután a játékvezető három gólt is visszafújt a hazaiaknak, a szurkolók szemetet dobálva fejezték ki nemtetszésüket.

szemét jégkorong amerikai sportok NHL

NHL: váratlan vereséget szenvedett a Bruins, a Devils is kikapott

2022-11-24 07:58:19

Meglepetésre a Boston Bruins és a New Jersey Devils is vereséget szenvedett az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti csütörtöki játéknapján: előbbit a Florida Panthers (5–2), utóbbit pedig a Toronto Maple Leafs (1–2) állította meg.

New Jersey Devils NHL Boston Bruins

NHL: hét gólt ütött a Buffalo a Montreal otthonában

2022-11-23 08:42:44

A Buffalo Sabres 7–2-re győzött a Montreal Canadiens vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

New York Rangers NHL Montreal Canadiens Los Angeles Kings Buffalo Sabres

NHL: Bergeron az ezredik pontját szerezte, Tampában nyert a Bruins

2022-11-22 08:01:48

A bostoni Patrice Bergeron az ezredik pontját szerezte a Tampában 5-3-ra megnyert mérkőzésen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.

Patrice Bergeron NHL Boston Bruins

NHL: Crosby vezérletével győzött Chicagóban a Penguins

2022-11-21 06:36:07

Fordulatos mérkőzést nyert meg 5–3-ra a Chicago Blackhawks vendégeként a Sidney Crosby által vezetett Pittsburgh Penguins az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti hétfői játéknapján. A vendégek kanadai csatára gólja mellett három gólpasszal zárta a mérkőzést, melyen a hazaiak háromgólos hátrányból egyenlítettek, de így is sorozatban negyedik vereségüket szenvedték el. A játéknap másik mérkőzésén a Columbus Blue Jackets 5–3-ra győzte le a Florida Pantherst.

Sidney Crosby Pittsburgh Penguins NHL Florida Panthers Columbus Blue Jackets Chicago Blackhawks

NHL: hosszabbítás után nyerte a Kraken a Kings elleni rangadót

2022-11-20 06:46:54

A Seattle Kraken 3–2-re legyőzte a Los Angeles Kingset az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) vasárnap – magyar idő szerint – hajnali rangadóján. Hosszabbításban szenvedett vereséget a Nyugati főcsoport első helyén álló Vegas Golden Knights, míg ismét nyert a Boston Bruins és már hat meccse veretlen.