Kajak-kenu vb: Maradt bennem hiányérzet – Hüttner Csaba

A magyar csapatot vezető Hüttner Csabának sok oka volt bosszankodni a kanadai világbajnokság alatt, akár a mieink szereplése, akár a szervezők és a Nemzetközi Kajak-kenu Szövetség döntései miatt.

kajak-kenu vb kajak-kenu Rendessy Eszter Nádas Bence Kopasz Bálint Hüttner Csaba

Kajak-kenu vb: Nádas Bence és Kopasz Bálint döntőbe jutott 500 méteren

2022-08-05 21:54:06

A magyar idő szerint péntek esti középfutamos program négy magyar hajója közül csak egynek – a Nádas Bence, Kopasz Bálint 500 méteres kajak kettesnek – sikerült kiharcolnia a döntőbe jutást a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokságon – írja az MTI.

kajak-kenu vb kajak-kenu Takács Kincső Nádas Bence Lucz Anna Kopasz Bálint

Sportrádió: Elképesztően kemény riválisaink lesznek – Kopasz Bálint

2022-08-03 14:52:04

Ma kezdődik a kanadai Halifaxban a gyorsasági kajak-kenu világbajnokság, amelyet megelőzően Hüttner Csaba szövetségi kapitány, valamint Kopasz Bálint és Nádas Bence meséltek a Sportrádiónak várakozásaikról, valamint a rajt előtti utolsó edzésekről.

Sportrádió Nádas Bence Kopasz Bálint Hüttner Csaba

Kajak-kenu ob: Nádas Bence és Lucz Anna nyert 200 m egyesben

2021-08-22 13:39:42

A kajakosoknál 200 méteren Nádas Bence és Lucz Anna nyerte a férfi, illetve a női egyest a péntektől vasárnapig tartó kajak-kenu országos bajnokság és világbajnoki válogató záró versenynapján a szegedi Maty-éren.

kajak-kenu Nádas Bence Lucz Anna

Tokió 2020: a hetedik helyen zárt a magyar férfi kajak négyes

2021-08-07 04:06:52

Utolsóként a férfi kajak négyesek 500 méteres döntőjét rendezték ebben a sportágban a tokiói olimpián, és a hetedik helyen ért célba a magyar hajó. Az aranyérmet a németek szerezték meg a spanyolok és a szlovákok előtt.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tótka Sándor Tokió 2020 Nádas Bence

Tokió 2020: hátramaradt a magyar négyes, negyeddöntőben folytatja

2021-08-06 04:01:09

Az ötödik, utolsó helyen végzett a magyar férfi kajak négyes az előfutamában a tokiói olimpián, így a negyeddöntőben folytathatja szereplését.

superfeed olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tótka Sándor Tokió 2020

Tokió 2020: a 4. lett Nádas és Kopasz K–2 1000 méteren

2021-08-05 04:24:44

A 4. helyen végzett a Nádas Bence, Kopasz Bálint egység a férfi kajak kettesek 1000 méteres számában a tokiói olimpián.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Nádas Bence Kopasz Bálint

Tokió 2020: Tótka Sándor olimpiai bajnok, Csipes Tamara ezüstérmes

2021-08-05 04:11:28

Csütörtökön újabb négy kajak-kenu versenyszám fináléját rendezték a tokiói olimpián. Férfi kajak egyes 200 méteren Tótka Sándor olimpiai bajnok, Csizmadia Kolos negyedik lett. Női kajak egyes 500-on Csipes Tamara lett ezüstérmes, Kozák Danuta pedig negyedik, csakúgy, mint a férfi kajak kettesek 1000 méteres távján Nádas Bence és Kopasz Bálint.

olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tótka Sándor Tokió 2020 Nádas Bence

Tokió 2020: a Nádas, Kopasz egység döntős 1000 méteren

2021-08-05 03:25:03

A Nádas Bence, Kopasz Bálint egység a második helyen végzett elődöntős futamában a férfi kajak kettesek 1000 méteres számában, így bejutott az 5.55-kor kezdődő A-döntőbe. A Béke Kornél, Varga Ádám kettős a B-döntőben folytathatja, miután ötödikként ért célba.

superfeed olimpia 2020 olimpia Varga Ádám Tokió 2020 Nádas Bence

Tokió 2020: a hétvégi éles hangolás után hétfőn jöhet a rajt kajak-kenuban

2021-08-01 04:17:30

Szombaton megérkezett Tokióba a magyar kajak-kenu válogatott: a 17 versenyzőt számláló gyorsasági csapat készen áll a hétfői rajtra.

superfeed olimpia kajak-kenu Tótka Sándor Tokió 2020 Nádas Bence

Tokió 2020: kényelem, különterem vár a reptéren

2021-07-21 15:18:12

Néhány nappal a Tokióba utazás előtt jó hangulatban, reményekkel telve fogadták az újságírókat az olimpiára készülő kajak-kenu válogatott tagjai a szolnoki edzőtáborban.

kenu kajak Tokió 2020 Takács Kincső Nádas Bence Kárász Anna

Kajak-kenu vk: hat magyar érem, közte két arany a szombati döntőkben

2021-05-15 14:40:50

Két-két arany-, ezüst- és bronzérmet nyertek a magyarok a szegedi világkupaverseny szombati döntőiben – a vb-címvédő Kopasz Bálint meglepetésre negyedikként ért célba.  Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

kajak-kenu vk kajak-kenu Tótka Sándor Nádas Bence Noé Zsombor Molnár Csenge

Tokió 2020: az aranyérmet sem tartja elképzelhetetlennek a férfi kajaknégyes

2021-03-31 15:40:43

A férfi kajaknégyes tagjai legalább a dobogón szeretnének végezni a nyári, tokiói olimpián, de ahogy Molnár Péter fogalmazott: az aranyérem megszerzésére is van esélyük.

férfi kajaknégyes Tótka Sándor Nádas Bence Molnár Péter Kuli István Hüttner Csaba

Kajak-kenu: mérnökök segítik a férfi kajaknégyes készülését

2020-09-18 11:52:19

Mérnökök segítik a Kuli István, Nádas Bence, Molnár Péter, Tótka Sándor összeállítású magyar férfi kajak négyes felkészülését, a kvartett így sokkal közelebb került a nagy rivális németekhez, mint korábban bármikor.

kajak-kenu Tótka Sándor Nádas Bence Molnár Péter Kuli István

Kajak-kenu: férfi K4-esünk nagy csatában kikapott a németektől

2020-09-01 19:43:37

A magyar férfi kajak négyes 500 méteren nagy csatában kapott ki kedden a világbajnoki címvédő németektől a müncheni tesztversenyen.

Kajak-kenu: variációk több témára – edzésverseny Szolnokon

2020-06-02 20:10:38

Tükörvíz csak alkalomszerűen volt, tükörsima győzelmekből annál több jutott a Holt-Tiszán. A kísérleti programban női kenusaink és a férfi kajak négyes tagjai is jó visszaigazolást kaptak.

kajak-kenu Tótka Sándor Nádas Bence Molnár Péter Kuli István Devecseriné Takács Kincső

Kép: csapatépítő programmal kezdtek a kajakosok

2019-10-17 13:06:05

Csapatépítő programmal kezdték meg a felkészülést az olimpiai idényre a Hüvös Viktor vezette Kicsi Team kajakosai: Tótka Sándor, Nádas Bence, Molnár Péter és Kuli István edzőjükkel a Játékszínben töltött el egy önfeledt estét, amelyen a csapat tagjai elsőként a nevetőizmokra gyúrtak.

kép kajak-kenu kajak Tótka Sándor Nádas Bence Molnár Péter

Kajak-kenu vb: Jó a kártyaparti, benne van a pakliban a kvóta is – Kammerer

2019-08-24 17:04:06

A középfutamokkal folytatódott szombat délután a szegedi kajak-kenu világbajnokság. Olimpiai távon az ötszörös olimpiai bajnok Kozák Danuta mellett a Kammerer Zoltán, Gál Péter István alkotta kajakpáros is döntőbe jutott, és a férfi kajaknégyes is érdekelt lesz a vasárnapi fináléban. A férfi kenusok 200 méteres döntőjében Hajdu Jonatán lesz érdekelt. Kiss Tamás C–1 1000 méteren B-döntőzik.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb 2019 Tótka Sándor Szeged 2019 Nádas Bence Kuli István

Kajak-kenu vb: Szoboszlait megvették, Dzsudzsákot visszavonultatták