Találatok a Lokomotiv Plovdiv címkére

Találatok száma: 13

Videó: három méter, fekszik a kapus – lehet, hogy az év helyzete maradt ki

2021-04-10 12:27:26

Lehet, hogy az év helyzetét hagyta ki Dimitar Iliev, a Lokomotiv Plovdiv bolgár válogatott csatára a Carszko Szelo elleni csütörtöki bajnoki mérkőzésen. A 32 éves futballista a 2–0-ra megnyert találkozó első félidejében, még egygólos vezetésnél szépen elfektette az ellenfél kapusát, majd ahelyett, hogy körülbelül három méterről az üres kapuba passzolt volna, túlságosan lezser megoldást választott, és a visszasprintelő védő, az egyébként óriásit mentő Luis Pedro mellkasára emelte a labdát – aztán kezezést reklamált…

videó bolgár foci Lokomotiv Plovdiv Dimitar Iliev Bulgária

Bulgária: újabb négy játékos kapta el a vírust a Plovdivból

2020-07-10 20:55:00

További négy futballista kapta el a koronavírust a Bolgár Kupát megszerző Lokomotiv Plovdiv csapatából.

koronavírus Lokomotiv Plovdiv Bulgária

Bulgária: megünnepelték a kupagyőzelmet, 55-en betegedtek bele

2020-07-09 08:22:19

Öt labdarúgó és félszáz szurkoló kapta el a koronavírust a Bolgár Kupát megnyerő Lokomotiv Plovdiv köszöntésekor.

Eurofutball: a Galatasaray 18. Török Kupa-győzelmét aratta

2019-05-15 21:22:54

A Galatasaray 18. alkalommal hódította el a Török Kupát, a Sahtar Doneck 13-adszor lett Ukrán Kupa-győztes. A Lokomotiv Plovdiv először lett Bolgár Kupa-győztes, az FK Sarajevo harmadszor nyerte meg a Bosnyák Kupát, a Bnei Jehuda negyedszer az izraelit.

Ukrán Kupa Török Kupa Szofian Feguli Sahtar Doneck Lokomotiv Plovdiv Izraeli Kupa

Felkészülés: kétgólos bolgár siker a Békéscsaba ellen

2016-01-30 16:13:52

A labdarúgó NB I-ben szereplő Békéscsaba nemzetközi felkészülési mérkőzésen 2–0-ra kikapott a Lokomotiv Plovdivtól.

felkészülés Lokomotiv Plovdiv Békéscsaba

Videó: rossz ítélet? A játékos szerint igen – így tiltakozott

2015-12-07 16:41:51

Martin Kamburovot, a bolgár Lokomotiv Plovdiv középpályását a Szlavija Szofija elleni összecsapáson kiállította a játékvezető. A 35 esztendős labdarúgó elég bizarr módját választotta annak, hogy tiltakozzon azért, amiért szerinte egy perccel előtte jogtalan tizenegyest kapott meg – és értékesített – a Szlavija. Kamburov közvetlenül a középkezdés után megrúgta a labdával a bírót, aki nem habozott, egyből piros lapot adott a játékosnak.

videó piros lap kiállítás Slavia Sofia Martin Kamburov Lokomotiv Plovdiv

Románia: bolgároknál folytatja a román válogatott támadó

2015-08-13 15:07:30

A bolgár bajnok Ludogorecnél folytatja pályafutását Claudiu Keserü, a mieink elleni szeptember 4-i Európa-bajnoki selejtezőre készülő román válogatott futballistája.

Románia Ludogorec Lokomotiv Plovdiv El Gharafa Claudio Keserű

Videó: Sándor György óriási hibáját Nikolics javította

2014-01-23 12:08:02

Ahogy arról már beszámoltunk, a Spanyolországban edzőtáborozó Videoton 1–1-es döntetlent játszott a bolgár bajnokság ötödik helyén álló Lokomotiv Plovdivval. Az ellenfél a második félidő elején szerzett vezetést Sándor György elképesztő hibáját követően: a középpályás rendkívül rosszul passzolt vissza Filip Pajovics kapusnak, aki a bal felső (!) sarok elől piszkálta ki a hazaadást. A megítélt közvetett szabadrúgást második nekifutásra értékesítették a bolgárok. Hét perccel később Nikolics Nemanja gyönyörű fejes góllal egyenlített, majd további két komoly sansza is volt a győzelem megszerzésére a támadónak, ezek a szituációk azonban kimaradtak.

videó felkészülési mérkőzés Videoton Sándor György Nikolics Nemanja Lokomotiv Plovdiv

Felkészülés: nem bírt egymással a Vidi és a bolgár 5.

2014-01-22 20:55:55

A Spanyolországban edzőtáborozó Videoton 1–1-es döntetlent játszott a bolgár bajnokság ötödik helyén álló Lokomotiv Plovdivval. Az ellenfél a második félidő elején szerzett vezetést, hét perccel később Nikolics Nemanja egyenlített.

felkészülési mérkőzés felkészülés Videoton Lokomotiv Plovdiv

Bulgária: hazugságvizsgálatra küldi futballistáit az elnök

2012-09-25 12:54:10

Hazugságvizsgálatnak vetik alá a bolgár labdarúgó-bajnokságban szereplő Lokomotiv Plovdiv játékosait és a klub szakmai stábját, miután a csapat meglepetésre kikapott szombaton a sereghajtó Botev Vracától.

Lokomotiv Plovdiv Botev Vraca

Bulgária: Erős Gábor nem adott esélyt a kapusnak, gólja pontot ért

2011-05-07 19:25:22

Erős Gábor góljával mentett pontot (2–2) a Lokomotiv Plovdiv a Prin Blagoevgrad ellen a bolgár labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.

Lokomotiv Plovdiv Erős Gábor

Bulgária: forrong az öltöző, palotaforradalom Erős Gábor csapatánál

2011-04-15 15:10:39

Feszültség alakult ki az idegenlégiósok és a hazai futballisták között a bolgár labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő, a magyar Erős Gábort is foglalkoztató Lokomotiv Plovdivnál.

Bulgária: menesztették Plamen Markov vezetőedzőt

2007-03-19 00:00:10

A vártnál gyengébb eredmények miatt menesztették a bolgár labdarúgó-bajnokságban szereplő CSZKA Szófia elöljárói Plamen Markov vezetőedzőt.